Archiwum: Sierpień 2004


Gminne Dożynki 2004

29 sierpnia 2004, Wydarzenia

W niedzielę w naszej gminie obchodzone były dożynki. Po uroczystej Mszy Św. w klasztorze NNMP, wszystkie reprezentacje miejscowości Gminy Tuchów przemaszerowały do centrum miasta by tam zaprezentować swoje wieńce dożynkowe. Oficjalna prezentacja przedstawicieli każdej z miejscowości odbyła się w amfiteatrze. Dwanaście miejscowości przygotowało przepiękne wieńce. Kolejnym punktem programu był występ Zespołu Tańca Ludowego z Węgier.


Nareszcie szybkie łącze na tuchow.pl

27 sierpnia 2004, Informacje

Na wstępie przepraszamy internautów za nieobecność strony tuchow.pl w sieci. Powodem była zapowiadana na forum zmiana łącza (co daje się zauważyć). W związku z wprowadzoną promocją przez TP SA, mamy zamiast zapowiadanych 512 kbs, aż 1MBs!!! za tą samą cenę.


Jak co roku … /tekst i foto. Grzegorz Kubit/

1 sierpnia 2004, Informacje

Można zaryzykować stwierdzenie, że rok w rok, prawie z regularnością szwajcarskiego zegarka, wylewa rzeka Biała. Tuchowianie powoli chyba zaczną się przyzwyczajać, że w wakacyjnych miesiącach ? lipcu i sierpniu – przez nasze miasto płynie rzeka wielkości co najmniej Dunajca. Trudno oszacować straty, ale na pewno ucierpiały pola uprawne zlokalizowane bliżej rzeki.


|

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.