Archiwum: Wrzesień 2007


Fotorelacja z uroczystości 50. rocznicy ślubu – Złote Gody

28 września 2007, Informacje

Piątkowe popołudnie dla 16 par małżeńskich z Gminy Tuchów upłynęło w uroczystej i radosnej atmosferze. Obchodziły one swoje złote gody; 50. rocznicę ślubu. Po wręczonych odznaczeniach, jubilaci mieli okazję wysłuchać montażu słowno- muzycznego przygotowanego na tę okazję przez zespół Antares, a na koniec odśpiewać razem z kapelą folklorystyczną gromkie 100 lat! Serdeczne gratulacje dla jubilatów! […]


Impreza Taneczna (2)

26 września 2007, Wydarzenia

Już w najbliższą sobotę (29.09) odbędzie się Impreza Taneczna w sali widowiskowej Domu Kultury w Tuchowie. Organizatorami są Sympatycy www.Tuchow.pl oraz Dyrektor Domu Kultury w Tuchowie. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa do 23:30 Wszystkich serdecznie zapraszamy!


Ranking zawodów deficytowych i nadwyżkowych

25 września 2007, Informacje

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie w ramach monitoringu zawodów deficytowych i nadwyżkowych opracował „Ranking zawodów deficytowych i nadwyżkowych w Powiecie Tarnowskim w I półroczu 2007 roku”. Ranking wraz z załącznikami jest zamieszczony na stronie Urzędu www.up.tarnow.pl w zakładce „Monitoring zawodów”.


Fotorelacje z weekendowych wydarzeń

24 września 2007, Informacje

W ubiegły weekend miały miejsce ciekawe uroczystości i imprezy, z których prezentujemy relacje. Zapraszamy zatem do: – fotorelacji z nadania imienia ZS w Karwodrzy, którą przygotował Krzysztof Jasiński. – fotorelacji ze spotkania autorskiego z A.Mężykiem – fotorelacji z grzybobrania w Jodłówce Tuchowskiej


Złote Gody !

24 września 2007, Informacje

28 września 2007 roku o godz. 15.00 w „Restauracji Agawa” odbędzie się uroczystość z okazji 50. rocznicy ślubu 26 par – jubilatów. Podczas uroczystości Burmistrz Tuchowa wręczy medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.


”Razem Mamy Szansę” także w LO

22 września 2007, Kultura i Edukacja

Od nowego roku szkolnego tuchowskie liceum przystąpi do realizacji projektu edukacyjnego „Razem mamy szansę” dofinansowanego z funduszy Unii Europejskiej przy współudziale Starostwa Powiatowego w Tarnowie. W ramach tego projektu odbyła się już podczas wakacji wycieczka „Piękna nasza Polska cała”. Teraz czas na inne jego etapy, w tym dodatkowe zajęcia wyrównujące poziom edukacyjny uczniów klas I, […]


”Moja mała ojczyzna”

22 września 2007, Informacje

Tuchowskie liceum w nowym roku szkolnym będzie realizowało program edukacyjny „Przyjazna szkoła”. Prowadzić go będą Panie Anna Darowska i Anna Suchan. Mottem projektu są słowa Wisławy Szymborskiej „Codziennie mocniej w ciebie wrastam…”. Ma on na celu poznanie historii, kultury i środowiska miejsca zamieszkania oraz poszerzanie wiedzy i umiejętności.


Wybory Młodzieżowej Rady Gminy

21 września 2007, Informacje

14 listopada 2007 roku zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Tuchowa Nr 177/2007 z dnia 14 września 2007 roku odbędą się wybory radnych do Młodzieżowej Rady Gminy. Załączniki do Zarządzenia ustalają m.in. zasady i tryb przeprowadzenia wyborów, okręgi wyborcze i siedziby szkolnych komisji wyborczych oraz liczbę radnych wybieranych w danym okręgu.


Spotkanie Kombatantów Armii Krajowej

21 września 2007, Informacje

Muzeum Armii Krajowej im. Gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Dniu Polskiego Państwa Podziemnego z okazji 68. rocznicy powołania Służby Zwycięstwu Polski – Związku Walki Zbrojnej – Armii Krajowej zaprasza na uroczyste spotkanie Kombatantów Armii Krajowej z modlitwą za Kombatantów i ofiary wojny J.Em.Ks. Stanisława Dziwisza, Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego w Sali Obrad Rady Stołecznego Królewskiego Miasta […]


‚A mnie jest szkoda lata …’

19 września 2007, Turystyka

Terenowe Koło PTTK nr 76 w Tuchowie i restauracja Czardasz mają przyjemność zaprosić wszystkich na imprezę „A mnie jest szkoda lata”, w czasie której pokazywać będziemy zdjęcia z naszych wakacyjnych wyjazdów, śpiewać przy akompaniamencie gitar, grzać się przy rozpalonym przed restauracją ognisku, smakować wyśmienitej grochówki wojskowej.


« Starsze wiadomości |

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.