Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Miesiąc: Luty 2009

Konkurs turystyczny

Województwo Małopolskie, we współpracy z organizacjami zrzeszającymi przewodników, już po raz drugi organizuje Małopolskie Obchody Międzynarodowego Dnia Przewodnika. Ideą uroczystości jest rozwój i promocja ruchu przewodnickiego. Tylko na portalu pogorza.pl możesz wygrać usługę przewodnicką dla grupy szkolnej po ciekawych miejscach na Pogórzu.
(więcej…)

Ogłoszenie

Zawiadamiamy, że w dniu 4 marca 2009 roku o godzinie 17:00 w Domu Kultury w Tuchowie odbędzie się spotkanie Burmistrza Tuchowa z mieszkańcami miasta.
(więcej…)

Kapitał Ludzki w ZSP w Tuchowie

Uczniowie naszego Zespołu w dalszym ciągu biorą udział w projekcie „Otwieramy drogę do kariery” w ramach Działania 9.2 „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
(więcej…)

LKS Bobowa – Fan Sokół 3:0

LKS Bobowa – Fan Sokół Tuchów 3:0 (25:18, 25:19, 25:21). Kontuzje, choroby spowodowały, że skład zespołu na ten mecz to 8-iu siatkarzy w mocno przemeblowanym ustawieniu – efekt porażka w małej salce w Bobowej. Szkoda – play offy były blisko …

“Żak” Beautiful Girl

W sobotę 21 lutego w klubie Blue Max w Tarnowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie “Żak” Beautiful Girl. Tuchowianka Dorota Misiuro zajęła 3 miejsce zdobywając 1001 głosów. Zdobyła ona również tytuł Miss Publiczności klubu Blue Max oraz nagrodę radia ESKA.
Gratulujemy oraz zapraszamy na www.tuchow.info

Kino Promień zaprasza

Kino Promień w Tuchowie zaprasza w dniach 21-26 lutego 2009 roku na projekcje filmów „Garfield-festyn humoru”, „Dzień w którym zatrzymała się Ziemia”, „Opowieści na dobranoc”, „Księżna”.
(więcej…)

Praca we Francji

Miasto SAINT-JEAN-de-BRAYE we Francji koło Orleanu w ramach współpracy miast bliźniaczych poszukuje pracownika na stanowisko pracownika służb komunalnych.
(więcej…)

Jak znaleźć starsze newsy?

W związku z tym, że ostatnio otrzymaliśmy kilka maili od osób, które poszukują starszych wiadomości na stronie tuchow.pl i nie potrafią do nich dotrzeć dlatego poniżej zamieszczamy poradnik „krok po kroku” jak znaleźć archiwalne informacje.
(więcej…)

Turniej Ferie – zima 2009

Dzisiaj w godzinach dopołudniowych odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców „Ferie – zima 2009” zorganizowany przez MOSiR w Tuchowie oraz Radę Powiatową LZS.
(więcej…)

Skip to content