Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Miesiąc: Maj 2010

Ostrzeżenie meteorologiczne

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje o umiarkowanych i intensywnych opadach deszczu, które wystąpią od godz. 6:00 dnia 1 czerwca do godz. 6:00 dnia 3 czerwca.

Międzynarodowe Spotkanie Miast Bliźniaczych – foto

W dniach 29-30 maja odbywały się Dni Tuchowa połączone z Międzynarodowym Spotkaniem Miast Bliźniaczych. Występy zespołów, pokazy zanikających zawodów, wioska oraz pokazy walk rycerskich przyciągnęły rzesze mieszkańców nie tylko miasta Tuchowa, powiatu tarnowskiego, ale również województwa małopolskiego. Gwiazdą sobotniego wieczoru był zespół KOMBII. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji: (więcej…)

Film z Majówki

W ubiegły weekend w Tuchowie odbyła się Majówka dla Matki, poniżej prezentujemy film z tego wydarzenia. Wszystkich, którzy czekają na film oraz zdjęcia z Międzynarodowego Spotkania Miast Bliźniaczych prosimy o cierpliwość.
(więcej…)

O Tuchowie w TVP Kraków

20 maja w TVP Kraków nadano program Tematy Dnia, który dotyczył działań straży pożarnej podczas ostatniej powodzi. W programie wziął udział Wojewódzki Komendant Straży Pożarnej, który wspomniał także o działaniach w Ciężkowicach i Tuchowie.

Środki zewnętrzne dla Tuchowa

Kolejne środki można dopisać do budżetu Tuchowa. Tym razem Burmistrzowi Tuchowa udało się skutecznie pozyskać środki na organizację XI Międzynarodowego Spotkania Miast Bliźniaczych oraz na rozbudowę remizy OSP w Tuchowie, łącznie ok. 90 000,- zł.
(więcej…)

Film o powodzi

Woda opadła, ale jeszcze parę dni temu Tuchów był w niebezpieczeństwie. Oto film, który przedstawia sytuację jaka panowała tuż po przejściu największej fali przez gminę.
(więcej…)

Skip to content