Archiwum: Maj 2010


Małopolski Konkurs Pianistyczny – fotorelacja

Dnia 29 maja 2010r. w ramach Dni Tuchowa odbył się Małopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego dla uczniów Społecznych Ognisk Muzycznych. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z przesłuchania w sali widowiskowej tuchowskiego Domu Kultury. Fotorelacja


Ostrzeżenie meteorologiczne

31 maja 2010, Informacje

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje o umiarkowanych i intensywnych opadach deszczu, które wystąpią od godz. 6:00 dnia 1 czerwca do godz. 6:00 dnia 3 czerwca.


Międzynarodowe Spotkanie Miast Bliźniaczych - foto

Międzynarodowe Spotkanie Miast Bliźniaczych – foto

31 maja 2010, Wydarzenia

W dniach 29-30 maja odbywały się Dni Tuchowa połączone z Międzynarodowym Spotkaniem Miast Bliźniaczych. Występy zespołów, pokazy zanikających zawodów, wioska oraz pokazy walk rycerskich przyciągnęły rzesze mieszkańców nie tylko miasta Tuchowa, powiatu tarnowskiego, ale również województwa małopolskiego. Gwiazdą sobotniego wieczoru był zespół KOMBII. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji:


Spotkanie Tuchowskiej Grupy Fotograficznej

31 maja 2010, Kultura i Edukacja

Jesteś miłośnikiem fotografii? Chcesz poznać ludzi o tych samych zainteresowaniach, podzielić się swoim doświadczeniem? Zapraszamy na I Spotkanie Nieformalnej Tuchowskiej Grupy Fotograficznej.


Film z Majówki

31 maja 2010, Filmy

W ubiegły weekend w Tuchowie odbyła się Majówka dla Matki, poniżej prezentujemy film z tego wydarzenia. Wszystkich, którzy czekają na film oraz zdjęcia z Międzynarodowego Spotkania Miast Bliźniaczych prosimy o cierpliwość.


Międzynarodowe Spotkanie Miast Bliźniaczych

28 maja 2010, Wydarzenia

Prezentujemy program Dni Tuchowa – Międzynarodowego Spotkania Miast Bliżniaczych w dniach 29-30 maja 2010r.


O Tuchowie w TVP Kraków

21 maja 2010, Informacje

20 maja w TVP Kraków nadano program Tematy Dnia, który dotyczył działań straży pożarnej podczas ostatniej powodzi. W programie wziął udział Wojewódzki Komendant Straży Pożarnej, który wspomniał także o działaniach w Ciężkowicach i Tuchowie.


Środki zewnętrzne dla Tuchowa

21 maja 2010, Informacje

Kolejne środki można dopisać do budżetu Tuchowa. Tym razem Burmistrzowi Tuchowa udało się skutecznie pozyskać środki na organizację XI Międzynarodowego Spotkania Miast Bliźniaczych oraz na rozbudowę remizy OSP w Tuchowie, łącznie ok. 90 000,- zł.


Film o powodzi

20 maja 2010, Filmy

Woda opadła, ale jeszcze parę dni temu Tuchów był w niebezpieczeństwie. Oto film, który przedstawia sytuację jaka panowała tuż po przejściu największej fali przez gminę.


Majówka dla Matki

19 maja 2010, Wydarzenia

Serdecznie i gorąco zapraszamy na Tuchowską Majówkę dla Matki, która odbędzie się 23 maja 2010 r. w tuchowskim amfiteatrze.


« Starsze wiadomości |

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.