Archiwum: Styczeń 2011


Dzień Seniora w gimnazjum w Siedliskach

31 stycznia 2011, Wydarzenia

Z myślą o babciach, dziadkach, osobach starszych i samotnych, 30 stycznia w Publicznym Gimnazjum w Siedliskach zorganizowany został Dzień Seniora. Seniorów powitała p. dyrektor Lucyna Jamka, życząc im długich lat w zdrowiu, szczęściu i radości.


Bal dla Stowarzyszenia Nadzieja w gimnazjum w Siedliskach

31 stycznia 2011, Wydarzenia

Już po raz czwarty, 29 stycznia 2011 r., w Publicznym Gimnazjum w Siedliskach odbył się Bal Karnawałowy dla osób niepełnosprawnych ze Stowarzyszenia Nadzieja w Tuchowie.


Ostatni koncert dla

Ostatni koncert dla „Nadziei”

31 stycznia 2011, Wydarzenia

O godz. 16:00 w tuchowskim Domu Kultury odbył się dzisiaj trzeci i zarazem ostatni koncert charytatywny na rzecz dzieci i osób niepełnosprawnych ze stowarzyszenia „Nadzieja”.


Tuchovia druga

30 stycznia 2011, Sport

Drużyna Tuchovii zajęła drugie miejsce w rozgrywanym dziś na hali w Ciężkowicach VIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej im. Zbigniewa Gałka.


Bal Ekologiczny w Publicznym Gimnazjum w Siedliskach

29 stycznia 2011, Wydarzenia

27. stycznia 2011 r. w Publicznym Gimnazjum w Siedliskach po raz ósmy odbył się Bal Ekologiczny. Całe przedsięwzięcie organizuje p. mgr inż. Elżbieta Wrona, której w przygotowaniach pomagają nauczyciele gimnazjum. Nie obyłoby się również bez ogromnego zaangażowania uczniów!


Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej w Siedliskach

28 stycznia 2011, Wydarzenia

W dniu 26.01.2011 roku w Zespole Szkół w Siedliskach odbył się Bal Karnawałowy dla uczniów Szkoły Podstawowej.


Fotorelacja z przeglądu kolęd

28 stycznia 2011, Wydarzenia

Zapraszamy do obszernej fotorelacji z XVII Małopolskiego Przeglądu Zespołów Kolędniczych DPS, który w tym roku ze względu na dużą liczbę zgłoszeń trwał aż 3 dni.


Zabawa karnawałowa w Piotrkowicach

28 stycznia 2011, Kultura i Edukacja

W Szkole Podstawowej w Piotrkowicach odbyła się zabawa karnawałowa, w której wzięli udział młodzi uczniowie. Cała plejada kolorowych bohaterów z telewizyjnych bajek prezentowała się świetnie i równie dobrze się bawali. Oto fotorelacja.


Turniej piłki siatkowej kadetów

28 stycznia 2011, Sport

Zapraszamy wszystkich fanów siatkówki na V Turniej Ligowy w ramach Małoplskiej Ligi Kadetów w Piłce Siatkowej, który odbędzie się 30 stycznia (niedziela) od godz. 10:00 w hali MOSiR. W turnieju wezmą udział drużyny: Fan Sokół Tuchów, MKS Tarnovia B, KS Ryglice. Wstęp wolny.


Paryja na zimowo

26 stycznia 2011, Turystyka

12 lutego 2011r. zapraszamy na „Mistrzostwa w zawodowych zjazdach na workach ze słomą do Paryi”. Rozpoczęcie zabawy od godz. 12:00.


« Starsze wiadomości |

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.