Archiwum: Wrzesień 2011


Tomasz Drogoś znowu wysoko

30 września 2011, Sport

Tuchowskie Seicento AUTO-MOT-u, za kierownicą którego zasiada Tomasz Drogoś, poczyna sobie w KJS coraz lepiej. Już tylko 2,1 sekundy zabrakło do zajęcia III miejsca podczas ostatniej eliminacji Samochodowych Zawodów Klubowych 2011, czyli wyścigu o puchar Starosty Ropczycko-Sędziszowskiego i Burmistrza miasta Ropczyce na trasie Gajówka.


Niedzielna, popołudniowa, przejażdżka rowerowa!

Niedzielna, popołudniowa, przejażdżka rowerowa!

29 września 2011, Sport

Grupa miłośników turystyki rowerowej zaprasza do udziału w niedzielnej, popołudniowej, przejażdżce rowerowej wokół Tuchowa – Tuchowska Masa Krytyczna!


Passa władz Tuchowa trwa

Passa władz Tuchowa trwa

29 września 2011, Informacje

Mimo, że okres programowania środków unijnych 2007-2013 powoli zbliża się ku końcowi, Burmistrz Tuchowa nie zwalnia tempa w pozyskiwaniu środków. Tym razem pozyskano środki z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na budowę sal gimnastycznych w Burzynie i Karwodrzy w wysokości 3 076 355,63 zł!


Piłkarze ręczni polegli w Tarnowie

29 września 2011, Sport

W ubiegłą środę trzeci już ligowy mecz Małopolskiej Ligi Juniorów w piłce ręcznej rozegrał zespół Sokół MOSiR Tuchów. Podopieczni Andrzeja Moździerza (tym razem pod wodzą Marka Srebro) ulegli na wyjeździe tarnowskiemu zespołowi PM MPEC Tarnów 21:39 (12:20).


Psy do adopcji

Psy do adopcji

28 września 2011, Informacje

Informujemy o możliwości adopcji trzech psów. Dwie suki i pies są zdrowe, szczepione i odrobaczone. Chętni proszeni są o zgłaszanie się w Urzędzie Miejskim w Tuchowie w godz. pracy Urzędu, pok. 4 – informacji udziela Zofia Przybyła oraz Beata Nowak (tel. 14/6525 176 w.18 i 19).


Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

28 września 2011, Informacje

Burmistrz Tuchowa oraz Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego uprzejmie zapraszają do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjno–promocyjnym nt. oferty usług Punktów Konsultacyjnych, które odbędzie się 30 września o godz. 14:00 w ratuszu, ul. Rynek 1, 33-170 Tuchów sala nr 10 (I piętro).


Świetny występ Filipa Łątki

Świetny występ Filipa Łątki

28 września 2011, Sport

24 września w Kętach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Juniorów/ek oraz Juniorów/ek Młodszych w Judo. W zawodach startowało 115 zawodników i zawodniczek z 16 klubów województwa małopolskiego i śląskiego.


Udany start tuchowskich „szczypiornistów”

Udany start tuchowskich „szczypiornistów”

25 września 2011, Sport

Podopieczni trenera Andrzeja Moździerza miniony weekend w pełni mogą zaliczyć do udanych. Na własnej hali zawodnicy Sokoła MOSiR Tuchów dwukrotnie podejmowali przyjezdny zespół Krakowiaka Kraków przebywający na zgrupowaniu w Tuchowie.


„Główkowali”

25 września 2011, Sport

Bardzo dobrze na boiskach IV-ligowych radzą sobie piłkarze Tuchovii. Tym razem w wyjazdowym meczu pokonali Watrę Białka Tatrzańska 3 : 1.


Festyn grzybiarski za nami

Festyn grzybiarski za nami

23 września 2011, Wydarzenia

18 września w piękne, niedzielne popołudnie odbył się w Jodłówce Tuchowskiej jubileuszowy X Festyn Grzybiarski. Podczas imprezy rozstrzygnięty został konkurs na największego grzyba i największą ilość zebranych grzybów.


« Starsze wiadomości |

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.