Archiwum: Styczeń 2012


Dziki Zachód na Jurasówce

Dziki Zachód na Jurasówce

31 stycznia 2012, Turystyka

Instruktorzy Salwasport zapraszają na drugi rodzinny festyn z serii „Śpiewająco przejdź przez zimę” na Jurasówce. Już w najbliższą niedzielę na małym wyciągu zapanuje iście kowbojska atmosfera!


Turniej dzieci w judo

31 stycznia 2012, Sport

28 stycznia w Wolbromiu odbył się Wojewódzki Turniej Dzieci w Judo. Jak zawsze z bardzo dobrej strony pokazali się nasi młodzi judocy.


Turniej u Puchar Prezesa „Dagro”

31 stycznia 2012, Sport

29 stycznia na hali MOSiR odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa „DAGRO” Dariusza Gromniaka. Zwyciężyła drużyna Skrzyszovii.


Spotkania z mieszkańcami Burzyna i Jodłówki Tuchowskiej

31 stycznia 2012, Informacje

Trwa okres spotkań burmistrza, radnych, sołtysów i rad sołeckich z mieszkańcami. Kolejne spotkania odbędą się w Burzynie i Jodłówce Tuchowskiej.


Turniej brydża i tenisa stołowego

30 stycznia 2012, Sport

W miniony piątek, 27 stycznia w Zespole Szkół Poadgimnazjalnych w Tuchowie odbył się XVII Turniej Tenisa Stołowego i Brydża Sportowego dla nauczycieli, ich rodzin oraz członków SEiR Gminy Tuchów. Głównym organizatorem imprezy był Zarząd Oddziału ZNP w Tuchowie.


Karnawałowe spotkanie seniorów w ZS w Siedliskach

Karnawałowe spotkanie seniorów w ZS w Siedliskach

29 stycznia 2012, Kultura i Edukacja

W niedzielę 29 stycznia odbyła się kolejna wyjątkowa impreza w Zespole Szkół w Siedliskach – Karnawałowe Spotkanie Seniorów pod hasłem: „Jesteś młody, dopóki wierzysz w życie”.


Bal dla Nadziei w Zespole Szkół w Siedliskach

Bal dla Nadziei w Zespole Szkół w Siedliskach

29 stycznia 2012, Kultura i Edukacja

28 stycznia w Zespole Szkół w Siedliskach miało miejsce niezwykłe wydarzenie – BAL DLA NADZIEI. Uroczystość rozpoczęto mszą świętą w kościele parafialnym w Siedliskach.


Kulig na Filipówce

Kulig na Filipówce

27 stycznia 2012, Turystyka

Już poraz drugi tej zimy zapraszamy w Pasmo Brzanki na zabawę w śniegu. Zachęcamy wszystkich zwolenników białego szaleństwa i miłośników pogórzańskich krajobrazów, w najbliższą niedzielę 29 stycznia, w godz. 12:00–16:00 do Gospodarstwa Agroturystycznego „Filipówka na Podlesiu” w Uniszowej na imprezę „Kulig konny dla dużego i małego”.


Spotkania z mieszkańcami w Karwodrzy, Buchcicach i Zabłędzy

25 stycznia 2012, Informacje

Miesiące styczeń i luty to okres spotkań burmistrza, radnych, sołtysów i rad sołeckich z mieszkańcami. Kolejne spotkania odbędą się w Karwodrzy, Buchcicach i Zabłędzy.


Sowa Tuchówka zaprasza do wykonania ilustracji

Sowa Tuchówka zaprasza do wykonania ilustracji

24 stycznia 2012, Kultura i Edukacja

Sowa Tuchówka i Dom Kultury w Tuchowie zapraszają uzdolnioną plastycznie młodzież szkół podstawowych wszystkich miejscowości naszej gminy do wykonania ilustracji, które będą zdobić powstający drugi tom „Wędrówek z Tuchówką”.


« Starsze wiadomości |

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.