Archiwum: Luty 2012


Tuchovia na remis

29 lutego 2012, Sport

Zespoły przygotowujące się do rozgrywek IV ligi piłkarskiej nie próżnują. Oprócz ciężkich treingów przed rundą wiosenną rozgrywają także mecze spraingowe. Nie inaczej jest w Tuchowie.


Samochód wielozadaniowy w Tuchowie

Samochód wielozadaniowy w Tuchowie

29 lutego 2012, Informacje

W ubiegłą sobotę w Tuchowie gościli przedstawiciele Akademii Morskiej w Gdyni oraz Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, którzy zaprezentowali wielozadaniowy pojazd dla dowódcy akcji ratowniczych. Pojazd został zaprojektowany przez zespół naukowców z Akademii Morskiej w Gdyni pod kierownictwem dr hab. inż. kpt. żw. Zbigniewa Burcia, mającego zresztą tuchowskie korzenie.


Projekt szkolny w Trzemesnej

27 lutego 2012, Kultura i Edukacja

Od dnia 1 lutego Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Trzemesnej uczestniczy w realizacji projektu systemowego „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


W ciemności - dodatkowe seanse w Kinie Promień

W ciemności – dodatkowe seanse w Kinie Promień

27 lutego 2012, Wydarzenia

Informujemy, że 6 marca (wtorek) Kino Promień w Tuchowie wyświetli cztery dodatkowe seanse filmu W ciemności. Seanse przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych, którzy nie mieli okazji obejrzeć filmu wcześniej: dla grup zorganizowanych, szkół i osób prywatnych.


Dobre wieści z Piekar

27 lutego 2012, Sport

Dobre wieści dotarły wczoraj z Piekar. Po raz pierwszy, w kilkuletniej już historii pojedynków ligowych, odnotować można zwycięstwo nad Siemaszką na jej terenie. Zwycięstwo okazałe, bo po bardzo dobrym spotkaniu Fan Sokół Tuchów ograł gospodarzy bez straty seta.


Awans młodych piłkarzy do finału

27 lutego 2012, Sport

Wielki sukces odnieśli trampkarze starsi drużyny Tuchovii, która składa się z uczniów Publicznego Gimnazjum w Tuchowie, zajmując drugie miejsce w swojej grupie wiekowej awansowali do finału wojewódzkiego.


Z Bochnią bez rewelacji

27 lutego 2012, Sport

W kolejnym meczu III Małopolskiej Ligi Seniorów w Piłce Ręcznej w ramach 3 kolejki spotkań Sokół MOSiR Tuchów rozgrywał w minioną niedzielę wyjazdowy mecz z BKS Old Stars Bochnia na hali w Kłaju. Podopieczni trenera Moździerza przegrali z zespołem z Bochni 37:25 (17:9).


1 tydzień, 6 wydarzeń - tylko kulturalnych

1 tydzień, 6 wydarzeń – tylko kulturalnych

24 lutego 2012, Wydarzenia

Pierwszy tydzień marca w Domu Kultury w Tuchowie zapowiada się bardzo ciekawie. Od 2 do 6 marca będą miały miejsce wydarzenia, wśród których każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Będą: impreza, konkursy, coś dla kobiet i coś dla Kazimierzów, nie zabraknie i spektaklu teatralnego.


XIX sesja Rady Miejskiej

23 lutego 2012, Informacje

Na podstawie art.20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym zwołuję XIX sesję Rady Miejskiej w Tuchowie, na którą serdecznie zapraszam 29 lutego 2012 r. (środa) o godzinie 13:00. Obrady toczyć się będą w sali posiedzeń w ratuszu, I piętro.


Młodzi zaczynają działać!

23 lutego 2012, Informacje

Starania radnych Młodzieżowej Rady Gminy Tuchów IV oraz V kadencji, a także młodych aktywnych osób o powstanie organizacji zrzeszającej chętną do działania młodzież przyniosły przewidywane skutki – w ramach Towarzystwa Miłośników Tuchowa powstanie autonomiczna młodzieżowa grupa działania, prawdopodobnie pod nazwą „Młodzieżowy Klub Tuchowski”.


« Starsze wiadomości |

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.