Archiwum: Kwiecień 2012


Film o redemptorystach

Film o redemptorystach

30 kwietnia 2012, Filmy

Zachęcamy do oglądania filmu przygotowanego przez TVP Kraków o wspólnocie redemptorystów w Tuchowie. Możemy zobaczyć czym zajmują się na co dzień i jak wygląda ich posługa.


Zapraszamy do Łowczowa na rodzinny turniej szachowy

30 kwietnia 2012, Sport

UKS Victoria przy Szkole Podstawowej w Łowczowie organizuje 6 maja (niedziela) II Szachowy Turniej Rodzinny, który odbędzie się w budynku Szkoły Podstawowej w Łowczowie.


Tuchów najlepszy w mini piłce nożnej

Tuchów najlepszy w mini piłce nożnej

30 kwietnia 2012, Sport

27 kwietnia na 3 boiskach Tuchovii rozegrano 27 meczy, aby wyłonic najlepszy zespół gminy w mini piłce nożnej („siódemki”). W zawodach uczestniczyło 11 szkół, które rozlosowano do 3 grup. Najlepsi okazali się młodzi piłkarze z Tuchowa.


Gdzie i jak załatwić sprawę w urzędzie?

27 kwietnia 2012, Informacje

Przypominamy, że petenci chcący załatwić sprawę w tuchowskim magistracie, mogą korzystać z informacji zamieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej – www.bip.tuchow.pl, menu przedmiotowe.


Rynek zamknięty dla ruchu

27 kwietnia 2012, Informacje

W związku z organizacją majówki 3MAJ SIĘ FESTIVAL w Tuchowie 3 maja w godzinach od 14:00 do 22:00 tuchowski rynek zostanie zamknięty dla ruchu kołowego. W związku z organizowanym wyścigiem kolarskim będą także pewne utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej 977 (od 14:00 do 16:00).


Wyniki Pogórzańskiego Festiwalu Piosenki

Wyniki Pogórzańskiego Festiwalu Piosenki

27 kwietnia 2012, Kultura i Edukacja

26 kwietnia odbył się w Domu Kultury w Tuchowie Pogórzański Festiwal Piosenki. Na festiwalu wystąpiło 170 osób (dzieci i młodzieży w 54 podmiotach wykonawczych) z gmin Tuchów, Ciężkowice, Gromnik, Szerzyny, Pleśna, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski oraz miasta Tarnowa. Każdy z uczestników na pamiątkę i w nagrodę otrzymał pluszowego misia.


PTTK i Disney mówią: wsiądź na rower!

PTTK i Disney mówią: wsiądź na rower!

26 kwietnia 2012, Turystyka

W kanałach Disney Channel, Disney XD, w serwisie Disney.pl i tygodniku Kaczor Donald ruszyła wielka wiosenna akcja Disneya „Miki i Donald: Na rowerze dookoła świata”, w której dzieci z całej Polski mogą pochwalić się relacjami z rodzinnych wycieczek rowerowych i powalczyć o wspaniałe nagrody. Akcji patronuje Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze (PTTK).


Absolutorium dla burmistrza

Absolutorium dla burmistrza

26 kwietnia 2012, Informacje

Podczas ostatniej sesji, 25 kwietnia 2012 roku Rada Miejska w Tuchowie jednogłośnie udzieliła absolutorium Burmistrzowi Tuchowa Mariuszowi Rysiowi z tytułu wykonania budżetu gminy Tuchów za rok 2011.


229 tysięcy zł dla szkół na zajęcia dodatkowe

229 tysięcy zł dla szkół na zajęcia dodatkowe

25 kwietnia 2012, Kultura i Edukacja

Wniosek gminy Tuchów do Porgramu Operacyjnego Kapitał Ludzki na organizację dodatkowych zajęć dla uczniów oraz zakup pomocy dydaktycznych został rozpatrzony pozytywnie i tym samym przyznano dotację w wysokości 229 120 zł.


Pogórzański Festiwal Piosenki „Iść w stronę słońca”

25 kwietnia 2012, Kultura i Edukacja

Serdecznie zapraszamy na Pogórzański Festiwal Piosenki „IŚĆ W STRONĘ SŁOŃCA”, który odbędzie się 26 kwietnia 2012 r. o godz. 9:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Tuchowie.


« Starsze wiadomości |

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.