Archiwum: Wrzesień 2012


Akcja honorowego krwiodawstwa

30 września 2012, Informacje

W przyszłą niedzielę, 7 października Szkolne Koło PCK przy Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Tuchowie organizuje akcję honorowego krwiodawstwa. Włączają się w nią również klerycy tutejszego seminarium.


Wędrówki z Tuchówka już w niedzielę!

Wędrówki z Tuchówka już w niedzielę!

29 września 2012, Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na prezentację drugiej części książki „Wędrówki z Tuchówką”, która odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 15.00 w tuchowskim domu kultury. Podtytuł książki „Kto w tej książce wraz z sową jej szlakiem pobieży, o Tuchowie i gminie wiedzę swą poszerzy” świadczy o tym, że to już nie jest książeczka (jak pierwsza część) dla […]


W niedzielę Kino Promień nieczynne

28 września 2012, Informacje

Informujemy, że w niedzielę (30 września), Kino Promień będzie nieczynne. Za tę niedogodność serdecznie przepraszamy. Zespół Kina Promień w Tuchowie


Wymiana z Francją zakończona

28 września 2012, Kultura i Edukacja

W poniedziałek, 24 września zakończyła się dziewiąta wymiana z Francją w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika. Francuzi odjechali do domów, a Polakom pozostała radość ze spotkania i smutek, że czas tak szybko nam minął.


„A mnie jest szkoda lata!” – zakończenie lata

27 września 2012, Turystyka

„A mnie jest szkoda lata!” Terenowe Koło PTTK nr 76 w Tuchowie serdecznie zaprasza na zakończenie lata, które odbędzie się w najbliższą sobotę 29 września przed restauracją CZARDASZ w Tuchowie. Rozpoczęcie o godz. 18:00.


Rozmowa z Adamem Walnym - aktorem teatru lalki

Rozmowa z Adamem Walnym – aktorem teatru lalki

26 września 2012, Kultura i Edukacja

„Widzę większe ryzyko w zrobieniu sobie dwumiesięcznych wakacji, niż w przygotowaniu jakiejś nowatorskiej techniki sztuki lalkarskiej” Rozmowa z Adamem Walnym – aktorem teatru lalki, którego spektakl teatralny „Genesis”, 30 września w Domu Kultury w Tuchowie poprzedzi prezentację II części książki „Wędrówki z Tuchówką”.


Wyspa seniorów - festyn zdrowia i urody 50+

Wyspa seniorów – festyn zdrowia i urody 50+

26 września 2012, Informacje, Wydarzenia

Chcesz zrobić coś dobrego dla siebie i innych? Spotkajmy się 7 października pod Domem Kultury o godzinie 13:00 i wyruszmy w I Tuchowskim Pochodzie Seniorów, a potem weźmy udział w festynie zdrowia i urody 50+.


Infolinia urzędu pracy - 19524

Infolinia urzędu pracy – 19524

25 września 2012, Informacje

Szukasz pracy lub pracownika, chcesz podnieść kwalifikacje, potrzebujesz wsparcia przy pisaniu cv lub listu motywacyjnego – zadzwoń 19524 lub napisz.


Lato się skończyło w sportowych „klimatach”

24 września 2012, Sport

W ostatni weekend na stadionie miejskim w Tuchowie odbyło sie sportowe pożegnanie lata. Mimo chłodu młodzież stanęła do rywalizacji w siatkówce plażowej i piłce nożnej dziewcząt. Ostatnim wydarzeniem sobotniego popołudnia był mecz IV ligowej Tuchovii ze Skalnikiem Kamionka Wielka.


XXV sesja Rady Miejskiej

24 września 2012, Informacje

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym zapraszamy na XXV sesję Rady Miejskiej w Tuchowie, na którą serdecznie zapraszam 26 września (środa) o godzinie 13:00. Obrady toczyć się będą w sali posiedzeń tuchowskiego ratusza.


« Starsze wiadomości |

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.