Archiwum: Listopad 2012


Mikołajkowy turniej szachowy – zapraszamy

30 listopada 2012, Sport

Uczniowski Klub Sportowy Victoria Łowczów zaprasza na I Mikołajkowy Turniej Szachowy, który odbędzie się w sobotę, 8 grudnia o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej w Łowczowie.


Listopad w Szkole Podstawowej w Lubaszowej

Listopad w Szkole Podstawowej w Lubaszowej

29 listopada 2012, Kultura i Edukacja

Listopad był miesiącem bogatym w wydarzenia edukacyjne w Szkole Podstawowej im. Batalionu AK „Barbara”.


Autostrada A4 otwarta!

Autostrada A4 otwarta!

29 listopada 2012, Informacje

Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał zgodę na użytkowane wszystkich trzech odcinków autostrady A4 między Szarowem a Tarnowem. GDDKiA zapowiada, że 57-kilometrowy fragment autostrady zostanie dopuszczony do ruchu w czwartek ok. południa.


Marek Srebro wyróżniony!

Marek Srebro wyróżniony!

28 listopada 2012, Sport

28 listopada podczas sesji Rady Miejskiej w Tuchowie wiceprezes Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej, Włodzimierz Łabno wręczył dyrektorowi MOSiR w Tuchowie Markowi Srebro odznakę i medal 80-lecia MZPR.


Szlachetna paczka. Zmieniaj świat na lepsze.

Szlachetna paczka. Zmieniaj świat na lepsze.

27 listopada 2012, Informacje

W Polsce tysiące rodzin żyje w biedzie – od 17 listopada na www.szlachetnapaczka.pl możesz wybrać jedną z nich i przygotować dla niej konkretną pomoc. Teraz Ty możesz zostać bohaterem i zmieniać świat na lepsze.


Głosujmy na Tuchówkę w plebiscycie „Edukacyjna Gmina Małopolski”

27 listopada 2012, Wydarzenia

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie wraz z Gazetą Krakowską ogłosił plebiscyt pn. „Edukacyjna Gmina Małopolski 2012”. Kandydatami do tytułu mogą być gminy wiejskie i miejsko-wiejskie do 25 tys. mieszkańców, na terenie których organizowane były ciekawe przedsięwzięcia edukacyjne, aktywnie wspierające rozwój osobisty i/lub zawodowy swoich obywateli.


Hubertus 2012 - relacja filmowa i zdjęciowa

Hubertus 2012 – relacja filmowa i zdjęciowa

26 listopada 2012, Wydarzenia

Wraz z końcem listopada kończy się sezon na tzw. „Hubertusy” – imprezy organizowane na cześć patrona myśliwych, leśników i koniarzy – Św. Huberta. Tuchowskie obchody tego święta przypadły w tym roku na dzień 13 października


Pewne zwycięstwo siatkarzy

26 listopada 2012, Sport

Nie będzie mile wspominać wyjazdu do Tuchowa zeszłoroczny trzecioligowiec z Laskowej. Bardzo młodzi zawodnicy polegli w konfrontacji z „troszkę” starszymi zawodnikami Sokoła …


Powstaje monografia OSP w Tuchowie

Powstaje monografia OSP w Tuchowie

26 listopada 2012, Informacje

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchowie informuje, że powstaje monografia obejmująca 130 lat działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchowie. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o udostępnienie (wypożyczenie) materiałów związanych z historią OSP (zdjęcia, dyplomy, legitymacje, pisma urzędowe, odezwy, protokoły, szkice, rysunki, obrazy, itp.).


Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym

23 listopada 2012, Sport

W dniach 20 i 21 listopada 2012 roku w hali MOSiR rozegrano mistrzostwa gminy szkół podstawowych i gimnazjalnych w tenisie stołowym.


« Starsze wiadomości |

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.