Archiwum: Luty 2013


Kronika Tuchowska 28.02.2013 r.

28 lutego 2013, Filmy

Tym razem Kronika Tuchowska relacjonuje turniej tańca towarzyskiego, wystawę malarstwa Adam Sobarni oraz wystawę rękodzieła tuchowskich seniorów.


Nowy Kurier Tuchowski już jest

28 lutego 2013, Informacje

Zapraszamy do lektury drugiego w tym roku numeru Kuriera Tuchowskiego, w którym można przeczytać m.in.: relację z wręczenia statuetki Melaniusza, artykuł tylko dla dorosłych i oczywiście kolejną część cyklu humoreski ze słowa i kreski.


870 000 zł z

870 000 zł z „powodziówki” dla Tuchowa

28 lutego 2013, Informacje

Prawie 188 mln złotych otrzymały małopolskie samorządy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Wczoraj Burmistrz Tuchowa Mariusz Ryś podczas spotkania w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie odebrał promesę na kwotę 870 000 zł.


Konkurs recytatorski

28 lutego 2013, Kultura i Edukacja

28 lutego (czwartek) o godz. 10:00 w sali widowiskowej tuchowskiego Domu Kultury rozpoczną się eliminacje miejskie i powiatowe do 58. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.


Internetowe Biuro Obsługi Klienta w Spółce Komunalnej

Internetowe Biuro Obsługi Klienta w Spółce Komunalnej

27 lutego 2013, Informacje

Spółka Komunalna Dorzecze Białej sp. z o.o. informuje, że w lutym 2013 roku zostało uruchomione Internetowe Biuro Obsługi Klienta. Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z usługi iBOK zachęcamy do zapoznania się z regulaminem korzystania z usług iBOK zamieszczonego na naszej stronie internetowej w zakładce Obsługa Klienta.


Wyniki zawodów sprawnościowych

27 lutego 2013, Informacje

54. członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z jednostek OSP mających swoje siedziby na terenie gminy Tuchów stanęło ostatecznie na starcie pierwszych gminnych halowych zawodów sprawnościowych, które odbyły się w niedzielę 24 lutego w hali tuchowskiego MOSiR-u.


Wystawa obrazów i rękodzieła

Wystawa obrazów i rękodzieła

26 lutego 2013, Kultura i Edukacja

Od 21 lutego w tuchowskim Domu Kultury można oglądać autorską wystawę obrazów malarstwa Adama Sobarni, połączoną z prezentacją rękodzieła tuchowskich seniorów. Wystawa została zorganizowana przez seniorów z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tuchowie.


Przedsezonowe sparingi Tuchovii

26 lutego 2013, Sport

Drużyny Tuchovii ciężko pracują podczas przygotowań do rundy wiosennej. Pewną oceną jakości przygotowań są mecze sparingowe, których na tym etapie jest coraz więcej. Oto wyniki niektórych ze spotkań.


Jak odbierać naziemną telewizję cyfrową?

Jak odbierać naziemną telewizję cyfrową?

25 lutego 2013, Informacje

Pierwsze wyłączenia sygnału analogowego telewizji naziemnej są w Małopolsce planowane na 19 marca. Do końca lipca cała Polska przejdzie na odbiór cyfrowy. Wszyscy posiadacze starszych odbiorników powinni sprawdzić, czy ich sprzęt jest gotowy do odbioru cyfrowego.


32 rocznica podpisania porozumień rzeszowsko-ustrzyckich

32 rocznica podpisania porozumień rzeszowsko-ustrzyckich

25 lutego 2013, Informacje

24 lutego z okazji 32 rocznicy podpisania porozumień rzeszowsko-ustrzyckich odbyła się uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem ks. bpa Władysława Bobowskiego, w której udział wzięli m.in. lokalni samorządowcy.


« Starsze wiadomości |

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.