Archiwum: Styczeń 2014


Spotkanie z mieszkańcami Tuchowa

31 stycznia 2014, Informacje

Kolejne spotkania burmistrza, radnych oraz członków rad osiedlowych z mieszkańcami odbędzie się w Tuchowie-Kielanowicach oraz Tuchowie-Garbku.


Dzień Babci i Dziadka w Burzynie

Dzień Babci i Dziadka w Burzynie

30 stycznia 2014, Wydarzenia

21 stycznia w Domu Kultury w Burzynie odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą przybyło ok. 100 osób, nawet z najdalszych części naszego województwa (gmina Piwniczna Zdrój). Z ogromną, nieukrywaną przyjemnością babcie i dziadkowie wysłuchali części artystycznej poprowadzonej przez dzieci tutejszego Zespołu Szkół.


Tuchowskie siatkarki zagrają z bobowskim Dream-Teamem

30 stycznia 2014, Sport

Pogórzańska Amatorska Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt znowu zagości w Tuchowie. Tym razem zespół ZSP Lider Tuchów podejmować będzie Dream Team Bobowa. Mecz odbędzie się 31 stycznia (piątek) o godz. 16:00 w hali sportowej ZSP w Tuchowie przy Reymonta. Serdecznie zapraszamy.


Konkurs z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu

29 stycznia 2014, Informacje, Sport

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem burmistrza z dnia 29 stycznia ogłoszony został otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu.


Głosowanie na projekty z budżetu obywatelskiego

29 stycznia 2014, Informacje

W związku z rozpoczynającym się w poniedziałek, 3 lutego 2014 roku głosowaniem dotyczącym wyboru projektów w ramach I budżetu obywatelskiego miasta Tuchowa, przybliżamy najważniejsze zasady, o których należy pamiętać:


Internetowa rejestracja CZT

Internetowa rejestracja CZT

29 stycznia 2014, Informacje

Rejestracja do przychodni Centrum Zdrowia Tuchów będzie łatwiejsza. Usprawniony został system internetowej rezerwacji terminów porad. Teraz datę i godzinę wizyty w poradni lekarza rodzinnego można ustalić używając smartfona lub innych urządzeń mobilnych.


59. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

28 stycznia 2014, Kultura i Edukacja

Dom Kultury w Tuchowie informuje, że przejmuje rolę organizatora tarnowskich eliminacji miejskich i powiatowych 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego ogłoszonego przez Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie.


Melaniusze wręczone

Melaniusze wręczone

28 stycznia 2014, Informacje

W środę, 22 stycznia w sali widowiskowej tuchowskiego Domu Kultury odbyło się spotkanie noworoczne połączone z galą wręczenia statuetek „Melaniusza” – honorowego wyróżnienia za zasługi dla miasta i gminy Tuchów.


Promyk słońca dla dzieci z placówki z Rzuchowej

28 stycznia 2014, Kultura i Edukacja

20 stycznia grupa młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego w Tuchowie wraz z dyrektorem szkoły i wychowawcą klasy IIC odwiedziła placówkę opiekuńczo-wychowawczą „Promyk” w Rzuchowej. Była to druga wizyta w ramach akcji Mikołajki, przeprowadzonej w tuchowskim liceum w grudniu.


Koncert dla „Nadziei”

28 stycznia 2014, Informacje

Ważne jest, gdy człowiek umie i chce podzielić się tym co ma z drugim, potrzebującym człowiekiem. Wsparcie materialne jest bardzo ważne i potrzebne, ale równie duże znaczenie ma wsparcie duchowe. Dobre słowo, przyjacielski gest, bliskość i obecność drugiej osoby mają wielką siłę i moc i są niezwykle ważne, szczególnie dla dzieci i osób niepełnosprawnych, które […]


« Starsze wiadomości |

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.