Archiwum: Maj 2015


Relacje fotograficzne z tuchowskich wydarzeń

Relacje fotograficzne z tuchowskich wydarzeń

29 maja 2015, Informacje, Wydarzenia

Maj to miesiąc wielu wydarzeń w Tuchowie. Poniżej prezentujemy relacje fotograficzne z kilku imprez i uroczystości, które odbyły się w ostatnim czasie. Zachęcamy do oglądania.


Dzień Dziecka w Kinie Promień

Dzień Dziecka w Kinie Promień

29 maja 2015, Informacje

Z okazji Dnia Dziecka Kino Promień zaprasza rodziców wraz z dziećmi na film „Ups! Arka odpłynęła 3D” oraz „Kapitan Szablozęby i skarb piratów”. Starszych widzów zapraszamy na film „Avengers: Czas Ultrona 3D”. W dniach 30 maja – 1 czerwca ceny biletów wynoszą 10 zł dla wszystkich widzów. Więcej informacji na www.kino.tuchow.pl i Facebooku.


„Majówka dla Matki” już 31 maja

Tradycyjnie jak co roku serdecznie zapraszamy na tuchowską „Majówkę dla Matki”. To niecodzienne wydarzenie w Tuchowie przynosi wiele ciepła i dobra. Przedsiębiorców i ludzi dobrej woli prosimy o fundowanie nagród konkursowych.


Bezpłatne szkolenie pn. „ABC – obowiązków związanych z finansami NGO”

29 maja 2015, Informacje

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pn. „ABC – obowiązków związanych z finansami NGO”, które odbędzie się 9 czerwca 2015 r. w godz. 9.00–19.00 w Tarnowie w agendzie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.


Stan pogotowia przeciwpowodziowego odwołany

28 maja 2015, Informacje

Zgodnie z zarządzeniem burmistrza Tuchowa z 28 maja 2015 roku informujemy, że w związku z systematycznym zmniejszaniem się stanu wody w rzece Biała odwołuje się stan pogotowia przeciwpowodziowego w gminie Tuchów z dniem 28 maja 2015 r. o godz. 8.00.


Łabędzie z warszawskich Łazienek nauczcie mnie starych piosenek, czyli z wizytą w stolicy Polski

Łabędzie z warszawskich Łazienek nauczcie mnie starych piosenek, czyli z wizytą w stolicy Polski

28 maja 2015, Informacje

W dniach 22-23 maja 2015 r. uczniowie klasy VI a i VI b oraz z klas piątych (czworo) Zespołu Szkół w Tuchowie udali się na wycieczkę do Warszawy. Wyjechaliśmy o pierwszej w nocy. Nasze zwiedzanie rozpoczęliśmy od Muzeum Powstania Warszawskiego.


Ruszyła szkoła macierzyństwa

Ruszyła szkoła macierzyństwa

28 maja 2015, Informacje

Dzień Matki rozpoczął „Tydzień promocji karmienia piersią”. Jednocześnie w regionie tarnowskim ruszyła akcja edukacyjna, polegająca na przygotowaniu przyszłych mam do macierzyństwa. Centrum Zdrowia Tuchów opracowało informator na ten temat, którego pierwszy odcinek pojawił się właśnie na stronie spółki oraz w tygodniku Temi.


Niemiecko-Polski Krąg Przyjaciół Illingen wyróżniony nagrodą Europapreis 2015

28 maja 2015, Informacje

Wyróżniony II nagrodą Niemiecko-Polski Krąg Przyjaciół Illingen działa od 2003 roku we współpracy z gminą Illingen po to, aby kontakty gmin partnerskich Tuchów-Illingen nie ograniczały się tylko do szczebla oficjalnego, czyli spotkań władz gmin, lecz zostały rozszerzone o kontakty pomiędzy społecznościami, mieszkańcami gmin Tuchowa i Illingen. Więcej na ten temat w „Kurierze Tuchowskim” i w […]


Zajęcia plastyczne w Siedliskach

Zajęcia plastyczne w Siedliskach

Od najwcześniejszych lat należy rozwijać twórcze możliwości dziecka za pomocą różnych form wychowania estetycznego. Jedną z nich jest plastyka. I tak od połowy marca w Domu Kultury w Siedliskach spotykają się dzieci, aby rozwijać swoje uzdolnienia plastyczne.


Życzenia z okazji Dnia Samorządowca

27 maja 2015, Informacje

27 maja to Dzień Samorządowca, ustanowiony przez Sejm RP w 2000 roku. Data ta wiąże się z wejściem w życie Ustawy o samorządzie terytorialnym z dnia 8 marca 1990 r. i jednocześnie pierwszymi wyborami do samorządu terytorialnego.


« Starsze wiadomości |

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.