Archiwum: Styczeń 2016


Miód i jego walory zdrowotne

Miód i jego walory zdrowotne

30 stycznia 2016, Informacje

Biblioteka Publiczna w Tuchowie zaprasza na spotkanie pt. „Miód i jego walory zdrowotne”, które odbędzie się 8 lutego 2016 r. o godz. 17:00 w czytelni Biblioteki Publicznej w Tuchowie.


Turniej dwójek siatkarskich

Turniej dwójek siatkarskich

29 stycznia 2016, Sport

Dnia 26 stycznia 2016 roku w hali sportowej MOSiR odbył się gminny turniej dwójek siatkarskich. Celem turnieju było zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz integracja społeczności szkolnej poprzez wspólną zabawę.


Utrudnienia w ruchu na ul. Jana Pawła II

29 stycznia 2016, Informacje

Informujemy, że w związku z organizacją VII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Tuchowa 31 stycznia mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ulicy Jana Pawła II.


Otwarty konkurs z zakresu kultury fizycznej i sportu

29 stycznia 2016, Informacje, Sport

Burmistrz Tuchowa ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w gminie Tuchów z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2016 roku.


Pastorałka i koncert kolęd w sobotnie popołudnie

29 stycznia 2016, Kultura i Edukacja

Serdecznie zapraszamy w sobotę do Domu Kultury w Tuchowie, gdzie odbędzie się koncert kolęd i utworów świątecznych oraz spektakl „Pastorałka”.


Siatkarze zapraszają na mecz!

28 stycznia 2016, Sport

W piątek 29 stycznia br. o godz. 21:00 w hali ZSP przy ul. Reymonta w Tuchowie rozegrany zostanie kolejny mecz ligowy siatkarzy pomiędzy drużynami: TS SOKÓŁ Tuchów i ORZEŁ Biała Niżna. Pomimo późnej pory zachęcamy do dopingu!


Rekrutacja do przedszkoli oraz do klas pierwszych szkół podstawowych i gimnazjów na rok szkolny 2016/2017

28 stycznia 2016, Informacje

Burmistrz Tuchowa informuje o kryteriach branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, dokumentach niezbędnych do potwierdzenia kryteriów, a także liczbie punktów możliwych do uzyskania za poszczególne kryteria do publicznych przedszkoli, klas pierwszych szkół podstawowych i klas pierwszych gimnazjów prowadzonych przez gminę Tuchów w roku szkolnym 2016/2017 oraz terminach postępowania rekrutacyjnego.


Przedłużenie terminu rejestracji par tanecznych na OTTT

28 stycznia 2016, Kultura i Edukacja

Dom Kultury w Tuchowie informuje, że rejestracja par tanecznych na VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Tuchowa została przedłużona do piątku 29.01. br. do godz. 12.00.


Dzień Babci i Dziadka w Zabłędzy

Dzień Babci i Dziadka w Zabłędzy

28 stycznia 2016, Kultura i Edukacja

Pomysłowy program, piękne kwiaty, pyszne ciasto, wesołe dzieci, życzliwa pani dyrektor i nauczyciele oraz bardzo miła, sprawna obsługa w wykonaniu rodziców. Takie wspomnienia utkwiły mi w pamięci, babci uczestniczącej we wspaniale zorganizowanej 15 stycznia uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zabłędzy.


Poradnik dla przyszłych mam - odżywianie

Poradnik dla przyszłych mam – odżywianie

27 stycznia 2016, Informacje

W ciąży nie należy stosować diet niekonwencjonalnych lub restrykcyjnych. Warto unikać potraw smażonych, roślin kapustnych, tłustych mięs i ciast. Niedożywienie kobiety ciężarnej może prowadzić do występowania otyłości oraz innych chorób u dziecka.


« Starsze wiadomości |

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.