Archiwum: Czerwiec 2016


Badanie ankietowe w wylosowanych gospodarstwach rolnych

27 czerwca 2016, Informacje

Urząd Statystyczny w Krakowie informuje, iż od 1 czerwca do 29 lipca 2016 r. w wylosowanych gospodarstwach rolnych w całej Polsce zostanie przeprowadzone badanie struktury gospodarstw rolnych (R-SGR). Badanie realizowane jest przy pomocy ankieterów statystycznych, którzy w tych dniach odwiedzą wylosowane gospodarstwa rolne z obszaru województwa małopolskiego.


Kurtyna wodna na tuchowskim rynku

24 czerwca 2016, Informacje

Burmistrz Tuchowa oraz OSP w Tuchowie zapraszają od dziś do niedzieli tj. od 24 do 26 czerwca na tuchowski rynek, gdzie w godzinach od ok. 14:00 do 17:00 umieszczona zostanie kurtyna wodna. Biorąc pod uwagę panujące upały, zapraszamy do skorzystania z chwili ochłody i przy okazji dobrej zabawy. Jeżeli upały będą się utrzymywać, kurtyna będzie […]


Wystawa

Wystawa „Listy do Sali”

24 czerwca 2016, Kultura i Edukacja

Dom Kultury i Muzeum Miejskie w Tuchowie zapraszają na wystawę „Listy do Sali”. Wystawa czynna jest do 14 lipca 2016 r.


Podaruj odrobinę czasu - spotkanie integracyjne

Podaruj odrobinę czasu – spotkanie integracyjne

23 czerwca 2016, Informacje

18 czerwca na działce „Nadziei” odbyło się spotkanie integracyjne pod hasłem: „Podaruj odrobinę czasu”. Przy pięknej pogodzie uczestnicy przeżywali niecodzienne chwile radości. Spotkanie rozpoczęła msza św., której przewodniczył o. Adam Kośla – były wolontariusz u początku powstania stowarzyszenia, a koncelebrował o. Karol Barnaś – także oddany przyjaciel „Nadziei”.


„Nastawieni na Kulturę” otrzymali 5000 zł z Fundacji „Tesco Dzieciom”

23 czerwca 2016, Informacje, Kultura i Edukacja

Dzisiaj, tj. 23 czerwca odbyło się uroczyste przekazanie dofinansowania projektu „Kino to nie nuda, a Ty nie maruda”. Czek na kwotę 5000 zł w obecności burmistrza Tuchowa, odebrali przedstawiciele grupy nieformalnej „Nastawieni na Kulturę”, działającej przy Domu Kultury w Tuchowie. To właśnie dzięki nim najmłodsi miłośnicy kina będą mieć okazję już w lipcu aktywnie spędzić […]


25 lat współpracy polsko-niemieckiej

25 lat współpracy polsko-niemieckiej

23 czerwca 2016, Informacje

17 czerwca 1991 roku w Bonn szefowie rządów oraz ministrowie spraw zagranicznych Rzeczpospolitej Polskiej i Republiki Federalnej Niemiec podpisali Traktat o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy.


Gminne współzawodnictwo sportowe szkół

Gminne współzawodnictwo sportowe szkół

23 czerwca 2016, Sport

W dniu 21.06.2016r. w sali narad Rady Miejskiej w Tuchowie odbyło się gminne podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych i gimnazjalnych.


Piknik rodzinny  w Dąbrówce  Tuchowskiej

Piknik rodzinny w Dąbrówce Tuchowskiej

22 czerwca 2016, Kultura i Edukacja

W dniu 18 czerwca 2016 roku w ramach projektu „ Moc pozytywnej energii” odbył się kolejny piknik rodzinny w Dąbrówce Tuchowskiej pod hasłem „Rodzinnie i towarzysko”. Wspaniała, słoneczna pogoda zachęciła do udziału wielu mieszkańców Dąbrówki Tuchowskiej i okolicznych miejscowości w tym wyjątkowym pikniku.


Rodzinnie i towarzysko w Piotrkowicach

Rodzinnie i towarzysko w Piotrkowicach

21 czerwca 2016, Kultura i Edukacja

Niedziela 19 czerwca była świętem rodziny zarówno w kościele katolickim jak i w szkole w Piotrkowicach. O godz. 15:00 rozpoczął się piknik integracyjny w ramach projektu „Moc pozytywnej energii” zorganizowany przez Stowarzyszenie „Edukacja Drogą do Sukcesu”.


Koncert Dziewczęcego Chóru Katedralnego „Puellae Orantes”

Koncert Dziewczęcego Chóru Katedralnego „Puellae Orantes”

21 czerwca 2016, Kultura i Edukacja, Wydarzenia

Dziewczęcy Chór Katedralny „Puellae Orantes” serdecznie zaprasza na koncert, który odbędzie się 25 czerwca, o godz. 19.30 w bazylice mniejszej w Tuchowie.


« Starsze wiadomości |

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.