Archiwum: Grudzień 2016


VII Konkurs literacki o statuetkę

VII Konkurs literacki o statuetkę „Sowy Tuchówki”

31 grudnia 2016, Kultura i Edukacja

Towarzystwo Miłośników Tuchowa oraz Dom Kultury w Tuchowie ogłaszają VII Konkurs literacki o statuetkę „Sowy Tuchówki” pt. Bajka miodem pokrzepiona.


Koncerty kolęd dla

Koncerty kolęd dla „Nadziei”

31 grudnia 2016, Wydarzenia

Tradycyjnie w styczniu odbywają się koncerty charytatywne na rzecz osób niepełnosprawnych zrzeszonych w Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja” w Tuchowie.


Harmonogram odbioru odpadów w 2017 roku

29 grudnia 2016, Informacje

Informujemy, że w dziale Dla mieszkańców / Gospodarka odpadami zamieszczone zostały harmonogramy odbioru odpadów w 2017 roku. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.


Uchwała antysmogowa – konsultacje społeczne

28 grudnia 2016, Informacje

Do 5 stycznia 2017 r. trwają konsultacje społeczne projektu uchwały antysmogowej dla Małopolski. Przedmiotem uchwały jest wprowadzenie ograniczeń i zakazów w zakresie jakości paliw oraz parametrów technicznych, rozwiązań technicznych i parametrów emisji instalacji


Informacja

28 grudnia 2016, Informacje

Informujemy, że 30 grudnia br. Urząd Miejski w Tuchowie pracuje do godziny 13.00.


Psy do adopcji

Psy do adopcji

28 grudnia 2016, Informacje

W ramach realizacji Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Tuchów informujemy o możliwości adopcji psów.


Kolęda w Kielanowicach

Kolęda w Kielanowicach

28 grudnia 2016, Wydarzenia

26 grudnia po raz kolejny grupa kolędnicza z Kielanowic odwiedziła mieszkańców. Aniołki i pasterze nieśli wszystkim wesołe kolędy i najlepsze życzenia noworoczne: – Za kolędę dziękujemy, zdrowia, szczęścia wam życzymy na ten Nowy Rok, na ten Nowy Rok!


Kalendarz i pocztówki na nowy rok

Kalendarz i pocztówki na nowy rok

27 grudnia 2016, Informacje

Burmistrz Tuchowa wydał kalendarz na 2017 rok oraz pocztówki. Wydawnictwa prezentują walory krajobrazowe i przyrodnicze gminy Tuchów. Dla pierwszych 30 osób, które wyślą do nas wiadomość e-mail o tytule „Kalendarz z Tuchowa”, przygotowaliśmy pakiety promocyjne: kalendarz + pocztówki.


W sile wieku – podsumowanie

W sile wieku – podsumowanie

27 grudnia 2016, Informacje

Seniorzy coraz bardziej potrzebują działań w zakresie profilaktyki zdrowotnej i są zainteresowani zmianą stylu życia na mniej obciążający dla organizmu. Takie wnioski płyną z podsumowania programu „W sile wieku – kompleksowa profilaktyka seniorów”.


Sylwester na tuchowskim rynku

Sylwester na tuchowskim rynku

23 grudnia 2016, Wydarzenia

Zapraszamy na wspólne powitanie 2017 roku na tuchowskim rynku. W programie sylwestrowa muzyka, życzenia, toast noworoczny i pokaz sztucznych ogni.


« Starsze wiadomości |

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.