Archiwum: Luty 2019


Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”: widowisko muzyczno-poetyckie

28 lutego 2019, Wydarzenia

W piątek 1 marca, w Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” zapraszamy do Domu Kultury o godz 16.30 na widowisko muzyczno-poetyckie pt. „Zachowali się jak trzeba”. Wystąpią uczniowe Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Tuchowie.


Szkolenie dla właścicieli punktów sprzedaży alkoholu

28 lutego 2019, Informacje

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tuchowie uprzejmie zawiadamia o bezpłatnym szkoleniu dla przedsiębiorców oraz ich pracowników sprzedających alkohol na terenie gminy Tuchów.


Zezwolenia na sprzedaż alkoholu: kontrole

Zezwolenia na sprzedaż alkoholu: kontrole

28 lutego 2019, Informacje

Przedsiębiorca, który uzyskał zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu lub poza miejscem sprzedaży musi spełnić dodatkowo wymagania określone w przepisach i przestrzegać zasad sprzedaży napojów alkoholowych.


LIFE: Pobieranie próbek popiołów - szkolenie

LIFE: Pobieranie próbek popiołów – szkolenie

28 lutego 2019, Informacje

We wtorek 26 lutego w Domu Kultury odbyło się szkolenie zorganizowane przez Gminę Tuchów we współpracy z Centralnym Laboratorium Pomiarowo-Badawczym z Jastrzębi Zdroju. W szkoleniu pn. „Pobieranie próbek odpadów paleniskowych w ramach czynności kontrolnych przeprowadzanych przez straże miejskie i gminne oraz pracowników samorządowych” wzięli udział pracownicy jedenastu samorządów.


IX Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Tuchowa 2019

IX Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Tuchowa 2019

28 lutego 2019, Sport

23 lutego w Domu Kultury w Burzynie rozegrano IX Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Tuchowa. W rozgrywkach wzięło udział ponad 50 szachistów, którzy reprezentowali 14 zespołów z terenu tuchowskiej gminy.


Dowody osobiste: ważna informacja!

26 lutego 2019, Informacje

W związku z wdrożeniem dowodów z warstwą elektroniczną, w dniach od 27 lutego do 3 marca 2019 r. zaplanowano przerwy techniczne.


Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych publicznych szkół podstawowych

26 lutego 2019, Informacje

Prezentujemy terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których Gmina Tuchów jest organem prowadzącym na rok szkolny 2019/2020.


II Święto Tenisa Stołowego w Gminie Tuchów

II Święto Tenisa Stołowego w Gminie Tuchów

26 lutego 2019, Sport

Dnia 23 lutego 2019 roku w hali MOSiR w Tuchowie odbyło się II Święto Tenisa Stołowego w Gminie Tuchów. Po raz drugi do Tuchowa przyjechali tenisiści stołowi z 43 miejscowości, miast i miasteczek z całej Polski.


XVIII Gminny Konkurs Ortograficzny

25 lutego 2019, Kultura i Edukacja

W poniedziałek 25 marca o godz. 9:00 w Szkole Podstawowej im. Batalionu AK „Barbara” w Lubaszowej odbędzie się XVIII Gminny Konkurs Ortograficzny o tytuł „Mistrza ortografii ziemi tuchowskiej” dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.


Lokalny punkt pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem w Tuchowie

Lokalny punkt pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem w Tuchowie

25 lutego 2019, Informacje

Informujemy, że w Tuchowie przy ul. Jana Pawła II 4 (pokój nr 3 na parterze) od kilku dni działa lokalny punkt pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem.


« Starsze wiadomości |

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.