Archiwum: Marzec 2019


Nie daj się nabrać! Oszustwa „na wnuczka” i „na policjanta”

30 marca 2019, Informacje

Oszuści „na wnuczka” i „na policjanta” wciąż oszukują starsze osoby. Wyłudzają pieniądze od naszych babć, mam, cioć, dziadków, ojców i wujków. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych przed osobami podszywającymi się pod członków rodziny czy policjantów.


Turniej finałowy PALS

Turniej finałowy PALS

28 marca 2019, Sport

W sobotę 30 marca o godz. 16:00 w hali sportowej CKZiU w Tuchowie odbędzie się VI Turniej Finałowy Pogórzańskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet. Organizatorem kolejny raz będzie UKS LIDER Tuchów.


Gminny Konkurs Recytatorski „Przyjaciele dzieci wierszem do nich piszą”

28 marca 2019, Kultura i Edukacja

Zachęcamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Przyjaciele dzieci wierszem do nich piszą”. Szczegóły w regulaminie i załącznikach.


Program „Czyste powietrze” – spotkanie dla mieszkańców

26 marca 2019, Informacje

Informujemy, że 27 marca w Domu Kultury w Tuchowie odbędzie się spotkanie informacyjne na temat możliwości pozyskania dofinansowania z rządowego programu „Czyste powietrze”.


System informacji przestrzennej: nowe funkcjonalności

System informacji przestrzennej: nowe funkcjonalności

25 marca 2019, Informacje

W funkcjonowaniu nowoczesnego społeczeństwa coraz większą rolę odgrywa informacja. W dobie szybkiego rozwoju i tworzenia nowych standardów życia powstaje konieczność dostępu do informacji w sposób szybki i nieograniczony zarówno miejscem, jak i czasem.


Złoto i srebro dla zespołu VOICE w Świerzowej Polskiej!

Złoto i srebro dla zespołu VOICE w Świerzowej Polskiej!

25 marca 2019, Kultura i Edukacja

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w niedzielę 24 marca 2019 r. na III Dziecięcym i Młodzieżowym Konkursie Tańca „Taneczne Talenty” Świerzowa Polska 2019 dwie grupy zespołu tańca nowoczesnego VOICE, działającego przy Domu Kultury w Tuchowie w kategorii tanecznej formacje, w stylu tanecznym show dance stanęły na podium.


NIE WYPALAJ TRAW!

25 marca 2019, Informacje

Wypalanie wyschniętych traw oraz nieużytków rolnych to proceder niebezpieczny i zagrożony wysokimi karami. To także nikomu niepotrzebne działanie. Pożary niszczą środowisko, mogą mieć groźne konsekwencje dla każdego z nas, a na dodatek nie przynoszą nikomu niczego dobrego.


Akcja krwiodawstwa w Dąbrówce Tuchowskiej

Akcja krwiodawstwa w Dąbrówce Tuchowskiej

25 marca 2019, Wydarzenia

W niedzielę 24 marca druhowie z OSP w Dąbrówce Tuchowskiej zorganizowali VI Akcję Krwiodawstwa. Do godz. 12:00 39 krwiodawców oddało 17,20 litrów krwi, co jest najlepszym wynikiem w sześcioletniej historii akcji.


Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

25 marca 2019, Kultura i Edukacja

Kolejny już raz sala widowiskowa tuchowskiego Domu Kultury stała się areną zmagań młodzieży, która rywalizowała w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Eliminacje odbyły się w czwartek 21 marca o godzinie 9:00.


Gabriela Hudyka w kadrze narodowej MTB

Gabriela Hudyka w kadrze narodowej MTB

22 marca 2019, Sport

Do młodzieżowej kadry narodowej MTB (mountain terrain bike – tzn. rower górski) na rok 2019 została powołana zawodniczka Grupy Kolarskiej Four Bike, uczennica II klasy LO w Tuchowie Gabriela Hudyka.


« Starsze wiadomości |

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.