3MAJ SIĘ ZDRÓW FESTIVAL – już 5 maja!

27 Kwi 2018, Wydarzenia

I znów przyjdzie maj, a z majem… siódma edycja tuchowskiego festiwalu 3maj się Zdrów. Tym razem będzie ekscentrycznie i energetycznie, ale również klasycznie i akustycznie. Na początek zaśpiewa grupa Atria, następnie wiosenny koktajl rocka i bigbitu, czyli tarnowska formacja Uważaj na Jeże. Potem trochę rocka, trochę bluesa, trochę funky serwowanego przez zespół Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów.

Finał to już prawdziwa uczta dla rockowych koneserów – Marek Piekarczyk akustycznie! Różne style, różne pokolenia, różne brzmienia, ale ten sam ładunek pozytywnych emocji i energia muzycznych wrażeń.

Muzyka to nie jedyna dawka wiosennej energii. Jak co roku w ramach festiwalu odbywać się będzie rodzinny piknik medyczny. Bezpłatne badania, konsultacje i profilaktyka od stóp do głów to najlepszy sposób na dobre samopoczucie i dbanie o zdrowy tryb życia. Dla dzieci przewidziano badania wzroku, słuchu, stóp oraz przegląd stomatologiczny. Dla dorosłych pomiary ciśnienia, EKG oraz targi edukacyjne. Dla wszystkich gry i zabawy sportowe. Blok medyczny rusza od 15:00.

Od godz. 13:00 wokół amfiteatru prezentować się będą producenci niskoemisyjnych kotłów grzewczych i kominków. Warto w tym dniu odwiedzić ich stoiska, aby poznać nowe technologie grzewcze. Prowadzona również będzie akcja informacyjna na temat ochrony powietrza w tym przestrzegania zapisów uchwały antysmogowej

Koncerty o 17:30. Zapraszamy!

Organizatorzy: Centrum Zdrowia Tuchów, Fundacja Zdrowym Być, Dom Kultury w Tuchowie, Radio RDN Małopolska.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.