Nieodpłatna pomoc prawna

Zgodnie z uchwaloną dnia 5 sierpnia... 

Nieodpłatna pomoc prawna

Smog, albo zdrowie!

Polska ma najbardziej zanieczyszczone powietrze... 

Smog, albo zdrowie!

Kalendarium wydarzeń

Pokażmy się i działajmy – piknik organizacji pozarządowych

23 lipca 2017 r.
amfiteatr miejski w Tuchowie

II Międzynarodowy Festiwal TUCHOVINIFEST

6 sierpnia 2017 r.
amfiteatr w Tuchowie

Poinformuj nas o ciekawym wydarzeniu - kliknij tutaj!

Aktualności

Zaproszenie na turniej siatkarski

22 lipca 2017, Informacje

Uczniowski Klub Sportowy Lider Tuchów zaprasza sympatyków siatkówki na TURNIEJ PLAŻOWEJ PIŁKI SIATKOWEJ SOŁECTW I OSIEDLI GMINY TUCHÓW, który odbędzie się 23 lipca (niedziela) godz 10.00 na stadionie Tuchovii Tuchów. Wstęp wolny. więcej »

Oceny energetyczne – ważna informacja

21 lipca 2017, Informacje

Informujemy, że Urząd Miejski w Tuchowie stopniowo przekazuje mieszkańcom Gminy Tuchów oceny energetyczne, które decydują o tym, czy dany budynek kwalifikuje się do dotacji na wymianę pieców bez żadnych dodatkowych prac lub czy konieczne są dodatkowe prace związane z termomodernizacją budynku. więcej »

Otwarte Wrota Pogórza 5-6 sierpnia 2017. Ty decydujesz w co się pakujesz!

21 lipca 2017, Wydarzenia

Tutaj zwiedzasz co chcesz, w określonych miejscach i wyznaczonych godzinach. Zapraszają Stowarzyszenie My Pogórzanie oraz liczni partnerzy akcji więcej »

Turniej siatkówki plażowej w Tuchowie

21 lipca 2017, Sport

16 lipca rozegrany został pierwszy z cyklu turniejów siatkówki plażowej w Tuchowie. Na piasku walczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Aura znakomicie "podgrzała" atmosferę, pomimo wakacji frekwencja dopisała, rozegrano wiele długich meczów i setów systemem "każdy z każdym". więcej »

Dotacja z ministerstwa na modernizację pomnika i skweru przy Daszyńskiego

21 lipca 2017, Informacje

18 lipca 2017 roku na stronach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego ukazała się lista wniosków rozpatrzonych pozytywnie w ramach odwołania do programu pn. “Wspieranie opieki nad miejscami pamięci i trwałymi upamiętnieniami w kraju”. Zadanie gminy Tuchów pn. "Modernizacja pomnika ofiar II wojny światowej oraz skweru pamięci ofiar Katynia w Tuchowie" uzyskało dofinansowanie w wysokości 100 000 zł. więcej »

Pokażmy się i działajmy – program pikniku

21 lipca 2017, Wydarzenia

W najbliższą niedzielę 23 lipca w amfiteatrze miejskim w Tuchowie odbędzie się piknik organizacji pozarządowych, turniej sołectw i osiedli pn. "Pokażmy się i działajmy". więcej »

Ostrzeżenie meteorologiczne – upał

21 lipca 2017, Informacje

Dla województwa małopolskiego wydane zostało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące możliwości wystąpienia upałów. więcej »

W skrócie


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.