Spotkania z mieszkańcami

Miesiące styczeń, luty i marzec to... 

Spotkania z mieszkańcami

Ekologia w jednym miejscu!

Pojawia się coraz więcej form pomocy... 

Ekologia w jednym miejscu!

Pozostaw 1% podatku w gminie Tuchów

Zbliża się okres rozliczeń... 

Pozostaw 1% podatku w gminie Tuchów

Kalendarium wydarzeń

Jubileusz Złotych Godów – złóż wniosek

Termin składania wniosków: do 28 lutego 2020 r.

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

16 lutego 2020 r.
hala MOSiR w Tuchowie

Poinformuj nas o ciekawym wydarzeniu - kliknij tutaj!

Aktualności

Przypomnienie: rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych publicznych szkół podstawowych 2020/2021

26 lutego 2020, Informacje

Przypominamy o harmonogramie czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2020/2021 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych, dla których Gmina Tuchów jest organem prowadzącym. więcej »

Rusza 18. edycja konkursu „Sztuka osób niepełnosprawnych”

25 lutego 2020, Informacje

Pod hasłem "Tajemnica mojej wyobraźni" odbędzie się 18. edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Sztuka osób niepełnosprawnych". Do udziału zapraszamy uczestników warsztatów terapii zajęciowej i środowiskowych domów samopomocy oraz niepełnosprawnych mieszkańców domów pomocy społecznej. więcej »

Spektakl ,,Podniebna emisja”- czyli edukacja ekologiczna na wesoło

25 lutego 2020, Kultura i Edukacja

W piątek 21 lutego br. uczniowie tuchowskich szkół uczestniczyli w niezwykłym widowisku teatralnym. W Domu Kultury w Tuchowie zagościli aktorzy z Krakowskiego Biura Promocji Kultury wystawiając spektakl pt. "Podniebna emisja". więcej »

Zmiana dyżurów PGNiG Obrót Detaliczny w tuchowskim ratuszu

25 lutego 2020, Informacje

Urząd Miejski w Tuchowie informuje, że w ramach podpisanego porozumienia o współpracy z PGNiG Obrót Detaliczny ulegają zmianie terminy pełnienia dyżurów przez oddelegowanych pracowników spółki w tuchowskim ratuszu. więcej »

XVIII Sesja Rady Miejskiej w Tuchowie

25 lutego 2020, Informacje

Informujemy, że na dzień 26 lutego 2020 r. zwołana została osiemnasta sesja Rady Miejskiej w Tuchowie, na którą serdecznie zapraszamy. Rozpoczęcie obrad nastąpi o godz. 12:00 w sali posiedzeń tuchowskiego ratusza przy ul. Rynek 1 (I piętro, pok. nr 10). Informacje o sesjach Rady Miejskiej w Tuchowie można również znaleźć na stronie: http://tuchow.esesja.pl/. więcej »

Ostrzeżenie meteorologiczne: silny wiatr

23 lutego 2020, Informacje

Ostrzeżenie meteorologiczne: silny wiatr Stopień: 2 Prawdopodobieństwo: 80% więcej »

X Jubileuszowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Tuchowa

21 lutego 2020, Informacje, Kultura i Edukacja, Wydarzenia

W sobotę 29 lutego 2020 roku  o godz. 9:00 w Domu Kultury w Burzynie odbędzie się X Jubileuszowy Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Tuchowa. więcej »

W skrócie


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.