Zebrania wiejskie

Przedstawiamy harmonogram zebrań wiejskich... 

Zebrania wiejskie

Oceń pracę Urzędu Miejskiego w Tuchowie

W celu realizacji misji... 

Oceń pracę Urzędu Miejskiego w Tuchowie

Nieodpłatna pomoc prawna

Zgodnie z uchwaloną dnia 5 sierpnia... 

Nieodpłatna pomoc prawna

Smog, albo zdrowie!

Polska ma najbardziej zanieczyszczone powietrze... 

Smog, albo zdrowie!

Kalendarium wydarzeń

Wystawa haftu i rysunku „Moja radość”

27 września 2017 r., godz. 11:30
Mała Galeria „Przedstawmy się”

Sesja i wystawa o Ormianach

29 września 2017 r., godz. 15:30
Dom Kultury w Tuchowie

Poinformuj nas o ciekawym wydarzeniu - kliknij tutaj!

Aktualności

Rumuńska przygoda: uczniowie z Tuchowa w Tăuţii-Măgherăuş

25 września 2017, Kultura i Edukacja

Dzięki współpracy Tuchowa z rumuńskim miastem Tăuţii-Măgherăuş w dniach 7-11 września uczniowie Liceum Ogólnokształcącego oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie uczestniczyli w spotkaniu miast partnerskich. Oprócz delegacji z Polski do Rumunii przybyli również Węgrzy i Słowacy. więcej »

Mustang w ramach projektu I CHANGE

25 września 2017, Kultura i Edukacja

W dniu 19. września uczniowie Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Bohaterów Bitwy pod Łowczówkiem uczestniczyli w projekcji filmu pt. "Mustang", przygotowanej przez Pana Mariusza Widawskiego, dobrze nam znanego z projektu "Tuchowskie Horyzonty Filmowe". więcej »

Głosuj na projekt z Tuchowa w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

25 września 2017, Informacje

25 września startuje głosowanie w II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do 13 października mieszkańcy regionu będą mogli wybierać z puli aż 160 różnych zadań. Każdy, kto mieszka w Małopolsce i skończył 16 lat, będzie mógł oddać tylko 1 głos, ale za to na dowolne zadanie ze swojego subregionu. Ostateczną listę zwycięskich projektów poznamy do końca listopada br. Do rozdysponowania jest aż 8 mln zł z budżetu województwa. więcej »

II Słodki Piknik z Miodem w Lubaszowej

21 września 2017, Wydarzenia

W sobotę 16 września br. w Lubaszowej odbył się II Słodki Piknik z Miodem. Dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Batalionu AK "Barbara" rozpoczęły piknik wesołym śpiewem. Następnie o. Marcin Klamka opowiedział o pszczołach, ulach i miodzie. Po słodkich opowieściach przyszedł czas na degustacje i rodzinne konkursy. więcej »

Niedzielne ściganie w Boguszowie – Gorcach

21 września 2017, Sport

Niedzielne ściganie w Boguszowie-Gorcach to kolejny świetny występ zawodników UKS Four Bike, jednocześnie najlepszy prezent urodzinowy jaki zawodnicy mogli sprawić swojemu klubowi - trzy razy zawodnicy UKS Four Bike stanęli na podium podczas jednych zawodów. więcej »

Sesja i wystawa o Ormianach

20 września 2017, Wydarzenia

Towarzystwo Miłośników Tuchowa zaprasza serdecznie, na sesję naukową pt. "Ormianie w Rzeczypospolitej", która zostanie poprzedzona zwiedzaniem naszego miasta śladami tuchowskich Ormian oraz na wieczorne otwarcie wystawy pt. "Tuchowskie dziedzictwo rodu Theodorowiczów". więcej »

Ostrzeżenie meteorologiczne: intensywne opady deszczu

20 września 2017, Informacje

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące intensywnych opadów deszczu. więcej »

W skrócie


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.