Wielki Odpust Tuchowski

W dniach od 1 do 9 lipca odbędzie się... 

Wielki Odpust Tuchowski

Wymiana pieców – koniecznie przeczytaj!

Jak już informowaliśmy,... 

Wymiana pieców - koniecznie przeczytaj!

Kalendarium wydarzeń

Wielki Odpust Tuchowski

1-9 lipca 2019 r.

TUCHOVINIFEST

3 i 4 sierpnia 2019 r.

Poinformuj nas o ciekawym wydarzeniu - kliknij tutaj!

Aktualności

Uwaga: upał!

26 czerwca 2019, Informacje

Na terenie powiatu tarnowskiego wystąpią upały! Temperatura maksymalna może wynieść od 30°C do 33°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 20°C. więcej »

Przejazd przez Burzyn do Lubaszowej

25 czerwca 2019, Informacje

Burmistrz Tuchowa informuje, że w związku z trwającym remontem mostu na rzece Białej w Lubaszowej w ciągu drogi powiatowej, po dokonaniu analizy natężenia ruchu podjęto decyzję o zmianie organizacji ruchu na drodze gminnej w Burzynie i Lubaszowej. więcej »

Obowiązek wpisu rolników do rejestru

25 czerwca 2019, Informacje

Państwo Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tarnowie informuje, że podmioty prowadzące działalność w zakresie dostaw bezpośrednich, produkcji pierwotnej i rolniczego handlu detalicznego żywności pochodzenia rolniczego są zobowiązane złożyć wniosek o wpis do rejestru zakładów prowadzonego przez PPIS w Tarnowie i mogą rozpocząć działalność po uzyskaniu wpisu. Więcej informacji w załączonym poniżej piśmie. więcej »

16 630 EURO dla Gminy Tuchów

25 czerwca 2019, Informacje

Miło nam poinformować, że Gmina Tuchów otrzymała 16 630 euro na realizację projektu pn. „W wartościach solidaryzmu, integracji i dialogu potencjał i siła Unii Europejskiej”. Projekt otrzymał dofinansowanie z Komisji Europejskiej w wyniku konkursu grantowego przeprowadzonego w ramach programu Europa dla Obywateli - 2.1 Town Twinning. więcej »

Taneczno-kulturalne powitanie wakacji i lata!

24 czerwca 2019, Wydarzenia

Zapraszamy w dniach 29 i 30 czerwca do tuchowskiego amfiteatru na taneczno-kulturalne powitanie lata. więcej »

Wielki Odpust Tuchowski

24 czerwca 2019, Wydarzenia

W dniach od 1 do 9 lipca odbędzie się Wielki Odpust Tuchowski. Przyświecać mu będzie hasło "Maryjo, naucz nas życia w mocy Bożego Ducha". więcej »

130-lecie istnienia OSP Piotrkowice

21 czerwca 2019, Wydarzenia

Zarząd i Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Piotrkowicach mają zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców, przyjaciół oraz sympatyków jednostki na uroczyste obchody jubileuszu 130-lecia istnienia, które odbędą się w sobotę 22 czerwca br. więcej »


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.