„Majówka dla Matki” 2017

Serdecznie zapraszamy na... 

Nieodpłatna pomoc prawna

Zgodnie z uchwaloną dnia 5 sierpnia... 

Nieodpłatna pomoc prawna

Smog, albo zdrowie!

Polska ma najbardziej zanieczyszczone powietrze... 

Smog, albo zdrowie!

Kalendarium wydarzeń

Piknik rodzinny w Buchcicach

27 maja 2017 r., godz. 14:00
szkoła podstawowa w Buchcicach

XXI Tuchowska Majówka dla Matki

28 maja 2017 r., godz. 15:00
amfiteatr miejski

IV Bieg Burzyński z Regatta

3 czerwca 2017 r. godz. 14:00

Poinformuj nas o ciekawym wydarzeniu - kliknij tutaj!

Aktualności

IV Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Lidera

26 maja 2017, Informacje, Sport

Uczniowski Klub Sportowy Lider Tuchów zaprasza wszystkich sympatyków siatkówki na IV Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Lidera. 28 maja 2017 r. ( niedziela). godz 10 00. hala CKZiU w Tuchowie ul. Reymonta 19. Wstęp wolny! więcej »

Nim zamilkli na zawsze. Pamięci ofiar zbrodni katyńskiej.

25 maja 2017, Kultura i Edukacja

12 maja 2017 roku młodzież dwóch tuchowskich szkół - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz Publicznego Gimnazjum w tutejszym Domu Kultury zaprezentowała wzruszający i skłaniający do głębszej refleksji program słowno - muzyczny poświęcony zbrodni katyńskiej. więcej »

II miejsce uczniów CKZiU

25 maja 2017, Kultura i Edukacja

16 maja 2017 roku uczniowie klasy II technikum Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie - Krzysztof Brończyk oraz Wojciech Grzybowski wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy pt. "Żołnierze Wojska Polskiego na misjach pokojowych i stabilizacyjnych" zorganizowanym przez WKU oraz Starostwo Powiatowe w Tarnowie. Zajęli w nim II miejsce. więcej »

Julia Opałka mistrzynią Polski!

25 maja 2017, Informacje

20 maja we Wrocławiu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego TOP. Wzięła w nim udział Julia Opałka - uczennica Publicznego Gimnazjum w Siedliskach, trenująca na co dzień w tarnowskiej szkole tańca SHIVA DANCE STUDIO. więcej »

Dziewczęta z CKZiU ze złotymi medalami

25 maja 2017, Sport

I miejsce zajęła drużyna dziewcząt z CKZiU w Tuchowie w rozgrywanych 24 maja 2017 r. Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt. Do rywalizacji stanęły reprezentacje 5 szkół z powiatu tarnowskiego: Zakliczyn, Tuchów, Wojnicz, Gromnik oraz gospodarz turnieju Ciężkowice. więcej »

Oferta realizacji zadania publicznego

24 maja 2017, Informacje

Burmistrz Tuchowa informuje, iż w siedzibie Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Tuchowie została złożona uproszczona oferta realizacji zadania publicznego przez Uczniowski Klub Sportowy “Grupa Kolarska FOUR BIKE” w trybie art. 19a Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. więcej »

„Majówka dla Matki” 2017

24 maja 2017, Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na tuchowską „Majówkę dla Matki” to już XXI edycja. Jest to niecodzienne wydarzenie w Tuchowie, które przynosi wiele ciepła i dobra. Przedsiębiorców i ludzi dobrej woli prosimy o fundowanie nagród konkursowych. Wspólnie możemy dać radość tym, którzy w konkursach majówkowych będą uczestniczyć i tym, którym poprzez te konkursy możemy pomóc. W imieniu organizatorów Ewa Stanisławczyk. więcej »

W skrócie


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.