Ekologia w jednym miejscu!

Pojawia się coraz więcej form pomocy... 

Ekologia w jednym miejscu!

Kalendarium wydarzeń

Green Festival Tour EkoMałopolska

11 października 2019 r., godz. 10:00 – 11:00
Dom Kultury w Tuchowie

Posadź lipę! Odbierz bezpłatną sadzonkę!

11 października 2019 r., godz. 9:00 – 15:00
rynek w Tuchowie

V Dzień Papieski na Brzyzku

13 października 2019 r.

Poinformuj nas o ciekawym wydarzeniu - kliknij tutaj!

Aktualności

Wybory parlamentarne

12 października 2019, Informacje

Wybory parlamentarne 2019 odbywają się 13 października. Lokale wyborcze będą otwarte w godzinach 7:00-21:00. W tym czasie obywatele uprawnieni do głosowania będą mogli oddać swój głos. więcej »

Konkurs ekologiczny ,,Gmina Tuchów- tu się oddycha!”

11 października 2019, Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów oddziałów przedszkolnych, szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu gminy Tuchów do udziału w konkursie o charakterze ekologicznym. Weź udział w konkursie i pokaż, że czystym powietrzem oddycha się lepiej! więcej »

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

10 października 2019, Informacje

Burmistrz Tuchowa uprzejmie informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”. Gmina Tuchów wyraża zainteresowanie przedmiotowym programem. Do złożenia wniosku o dotację wymagane jest przeprowadzenie inwentaryzacji ilości odpadów objętych programem. więcej »

Odbiór odpadów wielkogabarytowych wznowiony

9 października 2019, Informacje

Spółka Komunalna "Dorzecze Białej" Sp. z o.o. informuje, że od dnia 9 października 2019 r. wznowiony został odbiór odpadów wielkogabarytowych. Dotyczy to zarówno odbioru od mieszkańców jak i możliwości oddawania odpadów w PSZOK przy ul. Długiej w Tuchowie. więcej »

Za nami XXIX Międzynarodowa Galicyjska Jesień Literacka

9 października 2019, Informacje

Międzynarodowa Galicyjska Jesień Literacka to festiwal poezji, muzyki, sztuki i literatury, który łączy poetów, muzyków, malarzy, wielbicieli słowa i sztuki z wielu krajów świata. więcej »

Łukasz Giemza najlepszym strażakiem ochotnikiem w Małopolsce!

7 października 2019, Informacje

W niedzielne popołudnie Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, przez niemal trzy godziny było najbezpieczniejszym miejscem w Polsce. To wszystko za sprawą Małopolskiej Gali Strażackiej, na którą przybyło kilkuset strażaków z całego województwa. więcej »

Przechytrzyć raka – spotkanie edukacyjne

7 października 2019, Wydarzenia

Szpital św. Łukasza w Tarnowie realizuje VII edycję programu edukacyjnego pod hasłem „przechytrzyć raka”. Celem projektu jest zwiększenie liczby wcześnie wykrytych nowotworów poprzez wzrost czujności onkologicznej, poszerzenie wiedzy dotyczącej objawów chorób nowotworowych oraz spadek zachorowań na nowotwory złośliwe poprzez poprawę stylu życia. więcej »

W skrócie


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.