Wymiana pieców – koniecznie przeczytaj!

Jak już informowaliśmy,... 

Wymiana pieców - koniecznie przeczytaj!

Pozostaw 1% podatku w gminie Tuchów

Zbliża się okres rozliczeń... 

Pozostaw 1% podatku w gminie Tuchów

Zebrania wiejskie i osiedlowe

Początek roku to tradycyjnie okres... 

Zebrania wiejskie i osiedlowe

Kalendarium wydarzeń

X Dziecięce Igrzyska Sportowe

19 i 21 lutego 2018 r.

63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

22 marca 2018 r., godz.9.00
Dom Kultury w Tuchowie

Poinformuj nas o ciekawym wydarzeniu - kliknij tutaj!

Aktualności

Jej wysokość Brzanka zaprasza na spotkanie!

17 lutego 2018, Turystyka

Jej wysokość Brzanka zaprasza na pierwsze i prawdopodobnie jedyne spotkanie, w czasie którego tak dokładnie opowiedziana zostanie historia o inspiracjach i zrealizowanych marzeniach. więcej »

Baza inwentaryzacyjna źródeł ciepła – ankiety dla mieszkańców

16 lutego 2018, Informacje

Burmistrz Tuchowa w ramach realizacji Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego zwraca się do mieszkańców z prośbą o wypełnienie ankiety inwentaryzacyjnej dotyczącej źródeł ciepła w gospodarstwach domowych na terenie gminy. Ankieta ta pozwoli określić potrzeby mieszkańców w zakresie wymiany kotłów, termomodernizacji i efektywności energetycznej budynków. więcej »

Ferie zimowe z Mobilnym Kinem Plenerowym

14 lutego 2018, Informacje

Domu Kultury w Tuchowie zaprasza dzieci wraz z rodzicami na bezpłatny seans filmowy „Misiek w Nowym Jorku”. Film zostanie wyświetlony w czwartek, 22 lutego o godz. 12:00. Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejszy odbiór biletów w sekretariacie Domu Kultury. więcej »

Pogórzańska Drużynowa Liga Szachowa Powiatu Tarnowskiego 2018

14 lutego 2018, Sport

10 lutego w Rzuchowej rozegrano drugą kolejkę Pogórzańskiej Drużynowej Ligi Szachowej Powiatu Tarnowskiego (PDLSzPT). W turnieju o puchar dyrektora Zespołu Szkolno–Przedszkolnego wzięło udział 17 drużyn czteroosobowych. więcej »

Aktywizacja zawodowa młodych z subregionu tarnowskiego

13 lutego 2018, Informacje

Uprzejmie informujemy, że Spółdzielnia Socjalna Serwis realizuje projekt „Aktywizacja zawodowa młodych z subregionu tarnowskiego” w ramach Programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. więcej »

Oferta na realizację zadania publicznego

13 lutego 2018, Informacje

Burmistrz Tuchowa informuje, iż w siedzibie Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Tuchowie została złożona uproszczona oferta realizacji zadania publicznego przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd Rejonowy z siedzibą w Tuchowie w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. więcej »

I święto tenisa stołowego w gminie Tuchów za nami!

13 lutego 2018, Sport

10 lutego 2018 roku do Tuchowa przyjechali przedstawiciele 31 miast, miasteczek i miejscowości. W turnieju wzięło udział 91 zawodników z całej Polski w różnych kategoriach wiekowych. Zawody rozegrano na 18 stołach. Podajemy wyniki z wszystkich kategorii wiekowych. więcej »

W skrócie


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.