Kalendarium wydarzeń

Koncert dziecięcego chóru i zespołu z Mińska z Białorusi

29 października 2018 r. godz. 16:00
sala widowiskowa Domu Kultury

Poinformuj nas o ciekawym wydarzeniu - kliknij tutaj!

Aktualności

Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim z medalami dla Gabrieli Hudyki

20 października 2018, Informacje

Młoda, zdolna, utalentowana - Gabriela Hudyka i tym razem nie zawiodła. Z tegorocznych mistrzostw Polski w kolarstwie górskim przywiozła dwa medale. więcej »

Fundusze unijne na rozwój mieszkańców Tuchowa

19 października 2018, Informacje

Jak wspierać przedsiębiorczość i rozwój zawodowy mieszkańców dzięki funduszom unijnym zastanawiali się w piątek 19 października dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Jacek Pająk i burmistrz Tuchowa Adam Drogoś. więcej »

Koncert dziecięcego chóru i zespołu z Mińska z Białorusi

19 października 2018, Kultura i Edukacja

Serdecznie zapraszamy na jesienny koncert w wykonaniu dziecięcego chóru „Krynichka” oraz dziecięcego zespołu skrzypków i wiolonczelistów „Elegy” z Mińska z Białorusi. więcej »

Przetarg na sprzedaż nieruchomości

19 października 2018, Informacje

Burmistrz Tuchowa ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Tuchów, zlokalizowanej w Tuchowie przy ul. Mickiewicza. więcej »

20 lat pracy w samorządzie gminnym

19 października 2018, Informacje

W środę 17 października odbyła się uroczysta ostatnia sesja Rady Miejskiej w Tuchowie w kadencji 2014-2018. Była to równocześnie ostatnia sesja Rady Miejskiej prowadzona przez przewodniczącego Ryszarda Wronę, gdyż nie kandyduje on już na radnego w wyborach samorządowych. więcej »

Uroczyste poświęcenie i otwarcie po remoncie budynku „Sokoła”

17 października 2018, Wydarzenia

W środę 17 października odbyło się uroczyste poświęcenie i otwarcie budynku "Sokoła" po remoncie, który trwał od lutego br. więcej »

Rada Miejska w Tuchowie: ostatnie posiedzenie

17 października 2018, Wydarzenia

Dnia 17 października odbyło się ostatnie posiedzenie Rady Miejskiej w Tuchowie w kadencji 2014-2018. Uroczystość rozpoczęła msza św. w kościele pw. Św. Jakuba Ap. w Tuchowie. więcej »

W skrócie


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.