Akcja krwiodawstwa w Dąbrówce Tuchowskiej

29 Mar 2014, Informacje

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrówce Tuchowskiej zwraca się z prośbą o przyłączenie się do akcji honorowego krwiodawstwa, która zostanie przeprowadzona w remizie OSP w Dąbrówce Tuchowskiej, przy współpracy z Klubem Honorowych Dawców Krwi pw. św. Floriana przy OSP w Zakrzowie.

Ta ważna akcja odbędzie się 6 kwietnia 2014 roku, w godzinach od 8:00 do 12:00 w remizie OSP w Dąbrówce Tuchowskiej. Poprzez prosty gest, zgodnie z ideałami przyświecającymi strażakom, jesteśmy w stanie pomóc potrzebującym, niejednokrotnie przyczyniając się do uratowania zdrowia i życia drugiego człowieka. Im liczniejszy odzew uzyskamy, tym więcej dobra możemy wspólnie zdziałać.
W celu usprawnienia przebiegu akcji (w miarę możliwości) prosimy o potwierdzenie swojego udziału poprzez kontakt telefoniczny: 505301940 – druh Grzegorz Borgula lub pocztą elektroniczną: ospdabrowkatuchowska@wp.pl
Zarząd OSP w Dąbrówce Tuchowskiej


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.