Ankieta dot. dostępu do usług telekomunikacyjnych

29 Paź 2012, Informacje

Urząd Komunikacji Elektronicznej, aby zapobiec cyfrowemu wykluczeniu mieszkańców i ułatwić im dostęp do telefonii stacjonarnej oraz internetu, opracował tzw. „mapy popytu”. Mapy te pokazują, jakie jest rzeczywiste zapotrzebowanie mieszkańców na usługi telefonii stacjonarnej, szerokopasmowego internetu oraz bezpłatne lub tanie hotspoty i gdzie te usługi są niedostępne.

Dane te są bardzo cenne zarówno dla większych operatorów, jak i dla lokalnych przedsiębiorców. Mapy pozwolą dotrzeć im do miejsc, gdzie takich usług brakuje, dzięki czemu mieszkańcy zyskają długo oczekiwany dostęp do telefonu czy internetu. Mapy popytu opracowane zostały w roku 2009 i wymagają aktualizacji. W związku z tym przekazujemy Państwu prośbę Urzędu Komunikacji Elektronicznej o wypełnienie ankiety, która pozwoli na aktualizację map.

Ankiety można wypełniać elektronicznie, na stronie: www.mapa.uke.gov.pl

Wypełnione ankiety można też przesyłać pocztą elektroniczną na adres: mapa@uke.gov.pl lub listownie na adres: Urząd Komunikacji Elektronicznej departament Detalicznego Rynku Telekomunikacyjnego, ul. Kasprzaka 18/20, 01-211 Warszawa. Istnieje możliwość składania wypełnionych ankiet w Urzędzie Miejskim w Tuchowie, ul. Rynek 1, na dzienniku podawczym.
W przypadku pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z pracownikami Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod numerem tel. 22 53 49 182.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.