Charytatywny rodzinny rajd rowerowy przez Karwodrzę „Szlakiem naszych przodków”

4 Kwi 2018, Sport, Wydarzenia

Stowarzyszenie Miłośników Karwodrzy ma przyjemność zaprosić na charytatywny rodzinny rajd rowerowy przez Karwodrzę „Szlakiem naszych przodków”, który odbędzie się 22.04.2018 r.

Rajd jest rajdem tylko z nazwy. Faktycznie będzie rekreacyjnym, rodzinnym przejazdem przez Karwodrzę. Z tego powodu nie będzie prowadzona żadna klasyfikacja.

Trasa rajdu (wg. załączonej mapki) ma 10,5 km i wiedzie przez 3 przystanki – punkty historycznie i ważne dla Karwodrzy:
1. Pomnik zamordowanej podczas hitlerowskiej okupacji rodziny Solarzy – zapalenie zniczy, chwila zadumy;
2. Karczma „W Piekle” – miejsce, w którym stała kiedyś słynna karczma;
3. Kapliczka św. Jana – poświęcenie rowerów

Dodatkowo na boisku LKKS przewidziane są różne atrakcje – niespodzianki.

Impreza jest charytatywna, a wpłaty w tegorocznym rajdzie, czy to od uczestników (wpisowe), czy od sponsorów (firmy, instytucje itp.), będą przeznaczone dla Krzysztofa Krzemienia, karwodrzanina poszkodowanego w wypadku samochodowym. W ten sposób chcemy wesprzeć zasłużonego mieszkańca Karwodrzy, który w przeszłości pełnił funkcję m.in. sołtysa oraz radnego i służył nam pomocą. Teraz sam potrzebuje pomocy i stąd taka inicjatywa organizatorów.

Chcemy by rajd stał się coroczną, cykliczną imprezą w naszej miejscowości, by wspierał finansowo najbardziej potrzebujące, co roku inne osoby z Karwodrzy.

Patronat medialny: Tygodnik TEMI i Radio ESKA!

Szczegóły, regulamin, formularz, mapka itp. na: http://www.karwodrza.pl/index.php/rajd/


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.