Czytanie łączy pokolenia

Tuchowska biblioteka wraz z filiami przygotowuje się do swojego święta, tzn. „Tygodnia Bibliotek 2014”. Rozpocznie się ono 7 maja o godz. 12:00 przedstawieniem teatralnym dla najmłodszych pt. „Lampa Aladyna” w sali widowiskowej Domu Kultury w Tuchowie.

8 maja na godz. 11:00 organizatorzy zapraszają seniorów do biblioteki i filii na kolejne z cyklu „Spotkanie z pasjami”. W trakcie trwania Tygodnia Bibliotek, co dzień zapraszamy do placówek bibliotecznych przedszkolaków na czytane przez „biblioteczne babcie” bajki.
W filii w Jodłówce tuchowskiej podczas Tygodnia Bibliotek odbędzie się finał konkursu „Mój bajkowy świat” wraz z rozdaniem nagród, a także spotkanie najmłodszych czytelników z poetką Janiną Halagardą.
15 maja – na zakończenie – odbędzie się w Tuchowie uroczyste ogłoszenie wyników konkursu plastycznego na projekt okładki książki pt. „Wiosna w moim mieście” wraz z wręczeniem nagród i otwarciem wystawy pokonkursowej.
Czynimy starania, aby wszystkie biblioteki w gminie Tuchów, były miejscem atrakcyjnym i przyjaznym dla czytelników.
Zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszych bibliotek!


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.