Rady sołeckie, osiedlowe

17 marca 2019 r. odbyły się wybory sołtysów oraz radnych do rad sołeckich i osiedlowych. Oto listy radnych, którzy zostali wybrani.

1. BUCHCICE
Sołtys: WŁADYSŁAW HARAŃCZYK

Członkowie rady sołeckiej:
1) RĄPAŁA JAN
2) PRZYBYŁA ARTUR
3) NAWROCKI MARCIN
4) BARAN ELŻBIETA
5) OKAZ PIOTR
6) CISZEK MAREK
7) KRAS WIESŁAW

2. BURZYN
Sołtys: WACŁAW ROPSKI

Członkowie rady sołeckiej:
1) PYPEĆ TOMASZ
2) DURAN MIECZYSŁAW
3) WESOŁOWSKI GRZEGORZ
4) NALEPKA MAREK
5) ZAUCHA RAFAŁ
6) CHWISTEK KAZIMIERZ
7) GACEK KRZYSZTOF
8) NALEPKA WOJCIECH
9) STANUCH ARTUR

3. DĄBRÓWKA TUCHOWSKA

Sołtys: JAROSŁAW HUDYKA

Członkowie rady sołeckiej:
1) STAŃCZYK PIOTR
2) GOLINOWSKI ROBERT
3) HUDYKA DOMINIK
4) KRAS ALICJA
5) MAREK STANISŁAW
6) MLECZKO JAN
7) HUDYKA TADEUSZ

4. JODŁÓWKA TUCHOWSKA
Sołtys: IRENEUSZ MIKOSZ

Członkowie rady sołeckiej:
1) BEDNARZ KRZYSZTOF
2) BOCHENEK JUSTYNA
3) OSIKA KATARZYNA
4) PODRAZA KATARZYNA
5) SŁOMSKA HALINA
6) SŁOMSKI ARTUR
7) SZARY JÓZEF
8) ZBYLUT WALDEMAR
9) ZIĘCINA KATARZYNA

5. KARWODRZA
Sołtys: KAZIMIERZ GAWRYAŁ

Członkowie rady sołeckiej:
1) GAWRYAŁ ALEKSANDER
2) GAWRYAŁ JAN
3) JOP KAZIMIERZ
4) SKRZEK MARCIN
5) KRZEMIEŃ ALBERT
6) MIKOS MICHAŁ
7) WÓJCIK CZESŁAW

6. LUBASZOWA
Sołtys: MARIA WIŚNIOWSKA

Członkowie rady sołeckiej:
1) SKROBOT PIOTR
2) SZCZERBA DANIEL
3) NALEPKA ROMAN
4) BARAN KRZYSZTOF
5) POLAK GRAŻYNA
6) MORĄG PAWEŁ
7) LISAK ANDRZEJ

7. PIOTRKOWICE
Sołtys: KAZIMIERZE SOLAK

Członkowie rady sołeckiej:
1) CICH RENATA
2) CISZEK SYLWIA
3) KAJMOWICZ BERNADETA
4) KULIG PRZEMYSŁAW PIOTR
5) SIWEK DAWID

8. SIEDLISKA
Sołtys: JERZY URBANEK

Członkowie rady sołeckiej:
1) JUREK WOJCIECH
2) ŁĄTKA HENRYK
3) WOJTANOWSKA MAŁGORZATA Aneta
4) SŁOWIK ARKADIUSZ
5) CZOPEK ZBIGNIEW
6) BAJOREK GRZEGORZ
7) BIEŃ ZYGMUNT
8) ŁĄTKA MARIUSZ
9) MICHALIK JAKUB

9. TRZEMESNA
Sołtys: JERZY ŁĄCKI

Członkowie rady sołeckiej:
1) BUDZIK TADEUSZ
2) JACHYM KONRAD
3) KAWA MAREK
4) KRUCZEK ADAM
5) SREBRO STANISŁAW

10. ZABŁĘDZA

Sołtys: EWA MICHAŁEK

Członkowie rady sołeckiej:
1) CHWISTEK ROBERT
2) KĘPA ADOLF
3) ŁUKASIK RENATA
4) MARCINEK ŁUKASZ
5) PATYK KRZYSZTOF
6) TYRKA MAŁGORZATA
7) IWAN LILIANNA

11. MESZNA OPACKA
Sołtys: KAZIMIERA FURA

Członkowie rady sołeckiej:
1) GUT ZYGMUNT
2) SARAD PIOTR
3) ORŁÓW WŁADYSŁAW
4) PUDŁO EDYTA
5) REMPAŁA BEATA

12. ŁOWCZÓW
Sołtys: STANISŁAW KRUPA

Członkowie rady sołeckiej:
1) BACHULA ZBIGNIEW
2) KRUPA MAŁGORZATA
3) KRUPA PAWEŁ
4) CETERA AGNIESZKA
5) WĄSIKOWSKI ARTUR

13. KOZŁÓWEK
Sołtys: KAZIMIERZ WITEK

Członkowie rady sołeckiej:
1) HUDYKA TOMASZ
2) PYJOR HALINA
3) ŚWIĘS MAŁGORZATA
4) WITEK JAN
5) WITEK KAZIMIERZ

14. TUCHÓW – GARBEK

Członkowie rady osiedlowej:
1) BURCHAT MARTA
2) DAMIAN AGNIESZKA
3) HABRYŁO KRZYSZTOF
4) HADAS ROBERT
5) IGIELSKI TOMASZ
6) JANICZEK DOMINIK
7) JANICZEK MATEUSZ
8) JANICZEK WOJCIECH
9) KAJMOWICZ ALEKSANDER
10) KIEROŃSKA ANNA
11) ORŁÓW FLORIAN
12) SAJDAK ROBERT
13) SMOŁA WOJCIECH
14) SOLARZ WACŁAW
15) TABIŚ ŁUKASZ

15. TUCHÓW – LEWOBRZEŻNY

Członkowie rady osiedlowej:
1) ODRONIEC JERZY
2) STEINDEL ZBIGNIEW
3) JANTOŃ PAWEŁ
4) JAGODA ANDRZEJ
5) JAWORSKA – LIPKA JUSTYNA
6) JANTOŃ ANNA
7) WÓJCIK MAŁGORZATA
8) WĄS GRZEGORZ
9) KAMYKOWSKA MAGDALENA
10) KĄDZIOŁKA ROBERT
11) SREBRO PAWEŁ
12) STYRKOWIEC WITOLD
13) SAJDAK RYSZARD
14) SOBYRA EWA
15) WRÓBEL PIOTR

16. TUCHÓW – PRAWOBRZEŻNY

Członkowie rady osiedlowej:
1) ŁUKASIK JANUSZ
2) NIEMIEC GRZEGORZ
3) KAWA ROMAN
4) USTIANOWSKI PAWEŁ
5) STAŃCZYK RAFAŁ
6) TWARDZIAK STANISŁAW
7) ŁĄTKA TOMASZ
8) KLOCH TOMASZ
9) KNAPIK PAWEŁ
10) MIKOS TERESA
11) GÓRKA URSZULA
12) JANUŚ MAREK
13) PIETRUCHA AGNIESZKA
14) TUREK BOŻENA
15) MIKOS JUSTYNA

17. KIELANOWICE

Członkowie rady osiedlowej:
1) CZOP GRAŻYNA
2) BIEŃ JAKUB
3) ZIÓŁKO ELŻBIETA
4) WOJTANOWSKA KRYSTYNA
5) SIWEK-CUP DOROTA
6) KOŁACZEK MARIA
7) CZOP MAŁGORZATA
8) IWANIEC DANUTA
9) TOTOŚ ANNA
10) CZOP PRZEMYSŁAW
11) SOWIŹRAŁ STANISŁAW
12) FILEK LUCYNA
13) CHRZANOWSKI GRZEGORZ
14) KOPEK ŁUCJA
15) MISZTAL DARIUSZ


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.