Dzień Babci i Dziadka w Burzynie

30 Sty 2014, Wydarzenia

21 stycznia w Domu Kultury w Burzynie odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą przybyło ok. 100 osób, nawet z najdalszych części naszego województwa (gmina Piwniczna Zdrój). Z ogromną, nieukrywaną przyjemnością babcie i dziadkowie wysłuchali części artystycznej poprowadzonej przez dzieci tutejszego Zespołu Szkół.

Oprócz życzeń i piosenek, prezentowanych przez dzieci z klas 0-III, goście mogli obejrzeć w ich wykonaniu: inscenizację noszącą tytuł „Dwanaście miesięcy”, taniec polonez, konkurs „Czyja to babcia, czyj dziadek?” prowadzony przez dzieci i połączony z nagrodami, oraz „Jasełka” w wykonaniu uczniów klas starszych. Występy artystyczne zostały zakończone przez dzieci wręczeniem własnoręcznie wykonanych laurek i kwiatów oraz złożeniem życzeń płynących z ich gorących serc. Dzieci podziękowały swoim najbliższym za ich ogromną miłość. Całą uroczystość urozmaicił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Na zakończenie dziadkowie, dumni ze swoich wnuków, dziękowali nauczycielom za możliwość przeżycia wzruszających chwil.

Dzień Babci i Dziadka w Burzynie

Opracowała: Małgorzata Cich


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.