Dzień Babci i Dziadka w Jodłówce Tuchowskiej

23 Sty 2018, Wydarzenia

21 stycznia w filii Domu Kultury w Jodłówce Tuchowskiej odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci uczęszczające na zajęcia umuzykalniające, taneczne i plastyczne prowadzone w miejscowej placówce kulturalnej przedstawiły bogaty program artystyczny.

W programie dedykowanym babciom i dziadkom zaprezentowały się: formacja tańca współczesnego „Blue sky” pod kierunkiem Edyty Jagody-Kucharzyk, dzieci recytujące okolicznościowe wiersze, które przygotowała Halina Słomska oraz gościnnie zespół wokalny „Atria” z tuchowskiego Domu Kultury pod kierownictwem Andrzeja Jagody. Temu wydarzeniu przyświecała ogromna radość i wzruszenie. Nie zabrakło też serdecznych życzeń, buziaków oraz pysznego ciastka i herbatki.

W całość tej imprezy zaangażowała się Halina Słomska wraz z rodzicami młodych artystów. Było to kolejne tego typu spotkanie w „Jodełce” i zapewne nie ostatnie.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.