Galeria Światła” rozświetliła tuchowski rynek

23 Sie 2018, Wydarzenia

Niedzielne gminne dożynki już za nami. W najbliższych tygodniach odbędą się dożynki powiatowe i wojewódzkie. W Tuchowie tradycyjnemu ceremoniałowi dożynkowemu towarzyszył pokaz przygotowany przez TAURON Dystrybucja.

Uczestnicy dożynek gminnych mieli okazję zapoznać się z ofertą przygotowaną przez Tauron Sprzedaż w ramach akcji „Rozgrzewamy atmosferę w Twoim domu!”. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych.

Zwieńczeniem dożynek był pokaz multimedialny „Galeria Światła” przygotowany przez Tauron Dystrybucja. Był to wyjątkowy pokaz mappingu, podczas którego jedna ze ścian ratusza zamieniła się w wielki ekran. Ratusz został artystycznie oświetlony, pojawiły się na nim barwne metamorfozy i fantazyjne obrazy.

Tauron Dystrybucja od kilku lat za pomocą nowych technologii świetlnych i multimedialnych efektownie oświetla atrakcyjne budynki i przestrzenie wokół nich. Chce w ten sposób pokazać jak za pomocą światła można wykreować zupełnie nowe oblicze elementów architektonicznych i obiektów w przestrzeni publicznej.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.