Głosujmy na Tuchówkę w plebiscycie „Edukacyjna Gmina Małopolski”

27 Lis 2012, Wydarzenia

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie wraz z Gazetą Krakowską ogłosił plebiscyt pn. „Edukacyjna Gmina Małopolski 2012”. Kandydatami do tytułu mogą być gminy wiejskie i miejsko-wiejskie do 25 tys. mieszkańców, na terenie których organizowane były ciekawe przedsięwzięcia edukacyjne, aktywnie wspierające rozwój osobisty i/lub zawodowy swoich obywateli.

KLIKNIJ, ABY ZAGŁOSOWAĆ!

Dom Kultury w Tuchowie zgłosił projekt: „Wędrówki z Tuchówką – kto wraz z sową jej szlakami pobieży, o Tuchowie i gminie wiedzą swą poszerzy”.
Jest to projekt realizujący następujące cele:
– edukacja regionalna poprzez promocję wiedzy i informacji o otaczających nas miejscach, historiach, wydarzeniach i atrakcjach
– integracja i aktywizacja dzieci i młodzieży (z zachowaniem zasad fair play)
– edukacja przyrodnicza i rozwijanie umiejętności artystycznych
– promocja postaw patriotyzmu lokalnego i narodowego

Historia Tuchówki:

W Gazecie Krakowskiej oraz na stronie www.krakow.naszemiasto.pl ukazała się lista kandydatur, które przeszły do drugiego etapu głosowania. Już samo zakwalifikowanie się do drugiego etapu, spośród 182 gmin jest wielkim sukcesem.

W drugim etapie wszystko zależy od głosów internautów! Zapraszamy zatem do głosowania na Wędrówki z Tuchówką w plebiscycie „Edukacyjna Gmina Małopolski 2012”.
Głosowanie trwa do 4 grudnia! (z jednego adresu IP można oddać jeden głos dziennie).
O zwycięskiej gminie powstanie film, który zostanie wyemitowany w TVP Kraków.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.