Internetowa rejestracja CZT

29 Sty 2014, Informacje

Rejestracja do przychodni Centrum Zdrowia Tuchów będzie łatwiejsza. Usprawniony został system internetowej rezerwacji terminów porad. Teraz datę i godzinę wizyty w poradni lekarza rodzinnego można ustalić używając smartfona lub innych urządzeń mobilnych.

Kiedy gorzej się poczujemy np. w pracy wychodząc z niej dzięki wykorzystaniu komórki z dostępem do internetu możemy już rejestrować się do lekarzy rodzinnych. Jednocześnie dowiemy się, kiedy najwcześniej możemy zostać przyjęci.
– To bardzo wygodny system zarówno dla pacjentów jak i pracowników przychodni – mówi kierownik przychodni CZT Magdalena Gębica. – Pacjent otrzymuje potwierdzenie zarezerwowanego terminu poprzez pocztę elektroniczną. Co ważne ta informacja natychmiast pojawia się także w systemie przychodni – dodaje.
Ponadto poprzez system pacjenci będą mieli wgląd do własnych wyników badan laboratoryjnych, a także do opisów zdjęć rentgenowskich i badań tomografii komputerowej. Jak zapowiada koordynująca pracę rejestracji Ewelina Kubicz system ma sukcesywnie obejmować także poradnie specjalistyczne, których w samym Tuchowie funkcjonuje blisko trzydzieści. Mają być nim także objęte placówki w innych miejscowościach, w których spółka realizuje świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej np. w Wojniczu, Ciężkowicach czy Wierzchosławicach.
Do lekarzy można się umawiać za pośrednictwem strony internetowej www.czt.com.pl Co ważne nadal można się rejestrować telefonicznie kontaktując się z Centrum Obsługi Telefonicznej spółki pod numerem 14 653 51 01. Ostatnio z takiej możliwości korzystała ponad połowa pacjentów przychodni Centrum Zdrowia Tuchów.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.