IV Ogólnopolski Turniej o Puchar Katarzyny Mróz

7 Cze 2018, Sport

3 czerwca 2018 r. w hali sportowej TOSiR w Tarnowie odbył się IV Ogólnopolski Turniej Siatkarski o Puchar Katarzyny Mróz w kategorii młodziczek i kadetek. Organizatorem zawodów był UKS Jedynka Tarnów.

W kategorii kadetek wystąpiły zespoły: SMS Szóstka Mielec, Wisła Kraków, MKS MOS Łańcut, UKS Lider MOSiR Tuchów oraz gospodarz UKS Jedynka Tarnów.
Spotkania rozgrywane były systemem „każdy z każdym” do dwóch rozegranych setów. Mecze były bardzo emocjonujące, zespoły zademonstrowały wiele ciekawych akcji oraz bardzo duże zaangażowanie w dążeniu do osiągnięcia korzystnego wyniku.

Dla tuchowskich liderek udział w turnieju był zwieńczeniem długiego i wyczerpującego sezonu startowego. Możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w konfrontacji z tak renomowanymi rywalami była cennym doświadczeniem dla zespołu, a ostatni zwycięski pojedynek z Wisłą Kraków był najlepszym spotkaniem rozegranym w tym sezonie przez zespól z Tuchowa i z pewnością na długo pozostanie w pamięci zawodniczek.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.