Już są „Tuchowskie Wieści”

Właśnie ukazał się nowy, 157 numer „Tuchowskich Wieści” – czasopisma Towarzystwa Miłośników Tuchowa. W najnowszym wydaniu, które liczy 52 stron można przeczytać miedzy innymi:

„Wieści kulturalne – kalendarium”; „Ocalić pamięć III Sympozjum Historyczne w Burzynie”; „Els – legionista kpt. Franciszek Pększyc – „Gudziński”; „Kpt. Kazimierz Piątek Herwin”; „W setną rocznicę odzyskania niepodległości – Legioniści z ziemi tuchowskiej 1914 – 1918 cz. II!”; „Tuchów pod okupacją rosyjską (cz. II)”; „Ostatnia bitwa”; „75 rocznica rzezi Polaków na Wołyniu”; „U Olmeków, Majów i Azteków”; „Pamięć i przyjaźń”; „Rok szkolny 2017/2018 w Fundacji Wspierania Edukacji i Kultury „Synergia”; „Projekt I CHANGE…”; „Ostatnie spotkanie projektowe Erazmus + w LO im. M. Kopernika w Tuchowie”; „O morza potędze wiecznej”; „Ziemio Ojczysta”; „Którzy odeszli… O. Kazimierz Plebanek CSsR, Pożegnanie płk. Jerzego Pertkiewicza”; „Przyszła teraz pora, by zakupić fotel dla seniora”; „Nasza Karwodrza”; „Czym jest niepełnosprawność?”; „Rzecz o płaceniu składek, czyli jak było dawniej i jak to jest dzisiaj”; „Wyróżnienia TMT”; „Sukces tuchowskiego pszczelarza”; „Taekwondo w Tuchowie”. W numerze można przeczytać także wiersze, komunikaty, zaproszenia, a także „Z życia Towarzystwa Miłośników Tuchowa” oraz kolorowa fotokronika, a na zakończenie coś „Z wora Prowokatora – Gdy dzwoneczek się odezwie…”.

Zachęcamy do zakupu nowego numeru „Tuchowskich Wieści”, który jest dostępny w sprzedaży w kiosku gospodarczym firmy „Wojmar” czyli tzw. blaszak w tuchowskim rynku !


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.