Karwodrza potrafi

28 Lis 2014, Sport

Dokonano podsumowania Ogólnopolskiego Konkursu Ministerstwa Sportu i Turystyki na najlepszy projekt upowszechniający sport dla wszystkich w środowisku wiejskim. Impreza pod nazwą „Sportowo-rekreacyjny turniej wsi gminy Tuchów – dla wszystkich: dziadkowie – rodzice – dzieci” zgłoszona przez LKKS Karwodrza zajęła wysokie VIII miejsce w kraju, co jest równoznaczne z przyznaniem nagrody w wysokości 7000 zł na zakup sprzętu sportowego.

Naszą imprezę oceniono na 764 pkt., a pierwsze miejsce zajął klub LKKS Gryf Bujny (województwo łódzkie) z liczbą 977 pkt.
W uroczystym podsumowaniu konkursu, które odbyło się na Stadionie Narodowym w Warszawie, reprezentowali nas prezes klubu Kazimierz Gawryał oraz wiceprezes Bogusław Szeląg. W wydarzeniu tym uczestniczyli przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Krajowego Zrzeszenia LZS. Wszystkie nagrodzone kluby były zaprezentowane na telebimie zamontowanym w sali konferencyjnej Stadionu Narodowego.

W imieniu zarządu klubu sportowego LKKS Karwodrza składam serdeczne podziękowania wszystkim naszym sponsorom i partnerom, którzy współorganizowali tę imprezę. Szczególnie dziękuję burmistrzowi Tuchowa, dyrektorowi Domu Kultury w Tuchowie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Karwodrzy, radzie sołeckiej Karwodrzy oraz sołtysom, radnym i grupie sędziowskiej, która obsługiwała tą imprezę.
Prezes LKKS Karwodrza: Kazimierz Gawryał


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.