Kolejny tytuł Mistrza Polski dla Macieja Nalepki

9 Kwi 2019, Sport

W ostatni weekend w Wiśle rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym osób niepełnosprawnych. Tuchowianin Maciej Nalepka reprezentujący na co dzień Integracyjny Klub Sportowy Jezioro Tarnobrzeg razem z Krzysztofem Żyłką obronili tytuł Drużynowego Mistrza Polski.

Obydwaj zawodnicy po raz kolejny potwierdzili wysoki poziom sportowy i nie dali szans krajowym rywalom wygrywając wszystkie mecze w turnieju.

Bardzo cieszy dobra forma Macieja, dla którego obecny sezon jest decydującym o kwalifikacjach paraolimpijskich – Tokio 2020. Po intensywnym okresie przygotowawczym i turniejach towarzyskich za granicą, tuchowski zawodnik już w maju zaprezentuje się w bardzo mocno obsadzonym turnieju w słoweńskim Lasko. Na koniec warto dodać, że w światowym rankingu Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego opublikowanym kilka dni temu Maciej Nalepka zajmuje dziesiąte miejsce.

Gratulujemy świetnych wyników, trzymamy kciuki i dziękujemy za godne reprezentowanie.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.