Konkurs fotograficzny „Kolory Pogórza”

19 Sie 2014, Informacje

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Kolory Pogórza”, organizowanym przez Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju.

Konkurs jest adresowany do wszystkich mieszkańców oraz osób przebywających na obszarze działania Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju, zarówno amatorów jak i profesjonalnych fotografów, z tym że osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w konkursie (załącznik nr 3).

Konkurs ma na celu odkrywanie, promocję i popularyzację ciekawych i atrakcyjnych miejsc, obiektów, krajobrazów związanych z obszarem 5 gmin wchodzących w skład Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju tj.: gminy Tuchów, Gromnik, Rzepiennik Strzyżewski, Szerzyny i Ryglice.

Uczestnicy mogą zgłaszać prace w kategorii „Kolory Pogórza” zawierającej elementy przyrody, krajobrazu i architektury.

Prace na Konkurs wraz z załącznikami należy przesłać lub dostarczać osobiście do dnia 31.10.2014 r. – decyduje data wpływu lub złożenia w siedzibie organizatora – Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju, ul. Chopina 10, 33-170 Tuchów.

Więcej szczegółów w regulaminie: kliknij, aby pobrać regulamin wraz z załącznikami.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.