Konsultacje społeczne projektów statutów jednostek pomocniczych gminy Tuchów

13 Sty 2019, Informacje

Informujemy, że z dniem 15 stycznia br. ruszają konsultacje społeczne projektów statutów jednostek pomocniczych tj. sołectw: Buchcice, Burzyn, Dąbrówka Tuchowska, Jodłówka Tuchowska, Karwodrza, Kozłówek, Lubaszowa, Łowczów, Meszna Opacka, Piotrkowice, Siedliska, Trzemesna, Zabłędza oraz osiedli: Garbek, Kielanowice, Tuchów-lewobrzeżny i Tuchów-prawobrzeżny.

Celem Konsultacji jest zebranie opinii od mieszkańców gminy Tuchów, na temat proponowanych zmian w statutach jednostek pomocniczych.

Uprawnionymi do wzięcia udziału w konsultacjach są mieszkańcy poszczególnych sołectw i osiedli wpisani do rejestru wyborców gminy Tuchów, posiadający czynne prawo wyborcze.
Konsultacje przeprowadzone zostaną w okresie od 15 stycznia do 15 lutego 2019 r. w formie badania opinii mieszkańców sołectw i osiedli.
W celu wzięcia udziału w konsultacjach przejdź na stronę BIP Urzędu Miejskiego w Tuchowie do menu: KONSULTACJE/JEDNOSTKI POMOCNICZE/2019 lub kliknij tutaj.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.