Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Kurier Tuchowski – reklama w czasopiśmie

Szanowni Państwo
Pod koniec lipca 2012 roku w gminie Tuchów ukaże się pierwszy numer czasopisma „Kurier Tuchowski”. Będzie się on ukazywał jako dwumiesięcznik, w roku 2013 planujemy, aby był to miesięcznik. Czasopismo będzie wydawane w formie gazetowej, 16 do 24 stron formatu A3, w kolorze, o nakładzie początkowym 2000 egz. Wydawcą Kuriera Tuchowskiego jest Dom Kultury w Tuchowie.

Inicjatywa wydawania tego typu gazety zrodziła się z potrzeby poszerzania informacji wśród mieszkańców gminy Tuchów i okolic. Pragniemy dotrzeć do mieszkańców poprzez sprawdzoną formę informowania (przekazu) jaką jest gazeta. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że informacje z gminy i regionu przekazywane przy pomocy innych dostępnych środków przekazu nie zawsze docierają do wszystkich mieszkańców.

Powstające czasopismo będzie źródłem informacji nt. działalności samorządowej, szkolnictwa, zdrowia, sportu, kultury, spraw społecznych i gospodarczych. Będzie bieżącym opisem, aktualną informacją o tym co w mieście, gminie i okolicach jest ważnego i godnego uwagi. Kurier Tuchowski oprócz informacji będzie również zawierał artykuły, reportaże, wywiady, felietony i to co w każdej gazecie jest istotne dla czytelnika.

Jak większość gazet proponujemy, aby w kurierze były również zamieszczane reklamy instytucji, organizacji oraz firm. Jeśli będziecie Państwo zainteresowani, zapraszamy do współpracy.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że stoimy przed wydaniem pierwszego numeru, a zatem wizualizacyjnie, ani też programowo nie możemy Kuriera przedstawić. Jednak pozwalamy sobie już teraz zainteresować Państwa naszą ofertą. Jeśli uznacie, że już w pierwszym numerze Kuriera warto zamieścić Waszą reklamę będzie nam bardzo miło.
Zamówienie na zamieszczenie reklamy w pierwszym numerze należy złożyć w terminie do 17.07.2012 r.

Informacje o możliwości zamieszczenia reklamy w Kurierze Tuchowskim można uzyskać pod nr tel. 14 6525 436 lub e-mail: kurier@tuchow.pl

Maria Kras – z-ca dyrektora Domu Kultury
Janusz Kowalski – dyrektor Domu Kultury

Skip to content