Licealiści w finale licealiady

4 Lut 2019, Sport

W rozegranym 31 stycznia finale powiatowym licealiady chłopców w piłce ręcznej w hali MOSiR w Tuchowie wzięło udział siedem drużyn z powiatu tarnowskiego. Reprezentacja tuchowskiego LO w pierwszym meczu spotkała się z sąsiadami z CKZiU. Chłopcy z LO zrewanżowali się za ubiegłoroczną porażkę zwyciężając po zaciętym meczu jedną bramką.

Następne dwa mecze to zdecydowane zwycięstw licealistów nad Ciężkowicami i Ryglicami. Kluczowy dla całego turnieju okazał się mecz z Zakliczynem. Od początku bardzo wyrównany i zacięty. Niestety kontuzja i wymuszona zmiana zdecydowała o porażce w końcówce. Bardzo podobny przebieg miało spotkanie z Gromnikiem, również zacięte od samego początku. Mimo braku podstawowych graczy licealiści ulegli dopiero w końcówce. Brawa dla wszystkich zawodników za zaangażowanie, które okupione było litrami potu, siniakami i drobnymi kontuzjami.

Drużyna LO wystąpiła w składzie: Kacper Łątka (k), Kacper Sajdak, Jakub Salwa, Karol Knapik, Jakub Torba, Michał Karpiel, Hubert Świderski, Marcel Filus, Bruno Potok, Konrad Sowiżdżał, Krystian Noga (b).
Opiekun: mgr Paweł Słowik
Gratulacje!

Tabela końcowa:
1. ZSP Zakliczyn
2. ZSOiZ Gromnik
3. LO Tuchów
4. ZSP Ryglice
5. ZSLiT Wojnicz
6. ZSOiZ Ciężkowice
7. CKZiU Tuchów


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.