Lutowy „Kurier Tuchowski”

14 Mar 2019, Informacje

Zapraszamy do lektury drugiego w tym roku „Kuriera Tuchowskiego”. W numerze m.in.:
tekst burmistrz Tuchowa Magdaleny Marszałek poruszający ważne problemy; o koncercie jubileuszowym Parafialnej Orkiestry Dętej z Siedlisk inaugurującym obchody 10-lecia działalności artystycznej orkiestry;
rozmowa Elżbiety Moździerz z Witoldem Argasińskim o tajnikach sztuki ikonowej oraz pisaniu ikon; uroczystym spotkaniu z okazji Jubileuszu 40-lecia istnienia tuchowskiego Judo.

Ponadto relacja z gali nadania Szkole Podstawowej im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach zaszczytnego miana – Szkoły Niepodległej; dwunasty artykuł z cyklu tekstów poświęconych patronom Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie, w którym Lilianna Lipka przybliża postać Bolesława Wieniawy-Długoszowskiego – dziesiątego ułana Beliny oraz zaproszenie skierowane do wszystkich mieszkańców miasta i gminy, dzieci, młodzieży, osób dorosłych, organizacji i stowarzyszeń do udziału w I Tuchowskiej Niedzieli Palmowej oraz zorganizowanych konkursach wielkanocnych.

W numerze również ważne i przydatne informacje z Urzędu Miejskiego w Tuchowie.

Wersja papierowa dostępna jest w firmach i sklepach na terenie Tuchowa i gminy oraz w Domu Kultury w Tuchowie.

Kliknij, aby pobrać wersję elektroniczną.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.