Małopolska Liga Kolarska 2017

7 Wrz 2017, Sport

W sobotnich wyścigach Małopolskiej Ligi Kolarskiej odbywających się po raz pierwszy w Sułkowicach wzięło udział 168 zawodników. Na nieznanej dotąd trasie, bardzo dobrze przygotowanej przez organizatorów, nie było nudno.

Trasa okazała się bardzo siłowa i wymagająca, momentami niebezpieczna, ale – jak mówią uczestnicy – była niezwykle malownicza. Tuchowską drużynę FOUR BIKE reprezentowali – Jakub Solarz, Wiktor, Albert i Dawid Hudyka.

Wiktor i Kuba od pierwszych chwil wyścigu na trasie 20 km w kategorii elita+U23 byli w czołówce i do końca utrzymali dobry wynik – Wiktor wjechał na metę jako 2, a Kuba na 4 pozycji.
W kategorii junior – Albert Hudyka mocno pracował na medal i w efekcie dzielnie go wywalczył – zdobył srebrno.
W kategorii młodzik Dawid Hudyka metę przejechał jako 9.

Była to druga edycja cyklu Małopolska Liga Kolarska. Łączna liczba punktów zgromadzonych przez zawodników FOUR BIKE daje w drugiej edycji, w klasyfikacji drużynowej – 7 miejsce. W klasyfikacji generalnej zawodów po dwóch edycjach również 7 miejsce.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.