Mistrzostwa Polski MTB w Warszawie

23 Lip 2017, Sport

Mistrzostwa Polski MTB 2017 odbywające się w Warszawie, klub FOUR BIKE rozpoczął startem o mistrzostwo Polski w sztafecie drużynowej. Nasi zawodnicy wystartowali w składzie: Jakub Solarz, Albert Hudyka, Gabriela Hudyka, Wiktor Hudyka.

Dla naszych zawodników oraz klubu był to debiut w tego rodzaju konkurencji. Mimo to spisali się na 6! Takie też miejsce zajęli. Szóste miejsce wśród 13 zawodowych drużyn to dobry rezultat.
Start w mistrzostwach Polski to świetny sprawdzian swoich możliwości wśród najlepszych zawodników. I oczywiście niesamowite wrażenia.

Po sztafetach drużynowych przyszedł czas na młodzieżowe sztafety mieszane. Wyścig odbył się na warszawskiej Górce Kazoorce podczas mistrzostw Polski MTB. Po raz pierwszy ten rodzaj konkurencji był nagradzany koszulkami i medalami mistrzostw Polski. Start naszej zawodniczki Gabrieli Hudyki z Łukaszem Helizanowiczem (Bieniasz Bike Team) dawał dużą nadzieję na medal. Od samego startu wszystko szło dobrze. Niestety na ostatniej zmianie Gabrysia przewróciła się i dotkliwie potłukła. Mimo upadku dojechała do mety jako druga. Zdobyli srebrny medal mistrzostw Polski. To duży sukces Gabrysi, Łukasza i klubu.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.