Na długie, jesienne wieczory „Kurier Tuchowski”!

10 Gru 2019, Informacje

W najnowszym numerze m.in. o: obchodach 101. rocznicy odzyskania niepodległości w gminie Tuchów oraz Łowczówku, zorganizowanych wydarzeniach patriotycznych i niepodległościowych, poświęceniu nowego dzwonu „Józef” w tuchowskiej bazylice, Polsce z przytupem, czyli „Weselu” S. Wyspiańskiego w Siedliskach.

Ponadto Lilianna Lipka przybliża sylwetki dwóch braci Szpunarów: Bolesława i Mieczysława, którzy wychowani w poszanowaniu Ojczyzny, oddali życie w jej służbie, tekst burmistrz Tuchowa Magdaleny Marszałek, w którym m.in. podkreśla, jak ważną rolę w naszej historii odegrali wojenni bohaterowie, dziękuje mieszkańcom za włączanie się w życie naszej małej Ojczyzny.

W gazecie również relacje z III Tuchowskiego Festiwalu Podróżników oraz wyjazdu młodych „Koperników” do Wielkiej Brytanii, zapowiedzi nadchodzących wydarzeń m.in.: kabaret Łowcy.B w Tuchowie, Jarmark z aniołami, Wieczerza wigilijna i kiermasz świąteczny; mnóstwo informacji ze szkół, sukcesów sportowych oraz zielone strony Tuchowa.

Zapraszamy do lektury!

Kliknij, aby pobrać wersję elektroniczną.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.