Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Informacje urzędowe

Zdecyduj o przyszłości „Skałki”

W 2020 r. ukończona została modernizacja budynku oraz otoczenia na stadionie sportowym oraz wykonana została ścieżka na „Skałce”. Kontynuując kierunek działań rekreacyjno-sportowych w planie jest wykonanie projektu zagospodarowania terenu należącego do Gminy Tuchów znajdującego się w okolicy „Skałki” – działki zaznaczone kolorem niebieskim na mapie.

Zależy nam bardzo na włączeniu społeczności we współdecydowanie o przyszłości tego terenu. Zdajemy sobie sprawę, że nasze pomysły nie muszą być idealne i mogą nie spełniać wszystkich oczekiwań. Dlatego zwracamy się do Was, drodzy Mieszkańcy, o poradę i pomoc w wyznaczeniu kierunku działań związanych z zagospodarowaniem tego terenu.

Czekamy na Wasze pomysły, potrzeby i marzenia. Piszcie śmiało! Wiemy, że nie uda się spełnić wszystkich oczekiwań, ale chcemy, aby „Skałka” w jak największym stopniu je realizowała. Żeby była Waszym – Mieszkańców – miejscem spędzania wolnego czasu.

(więcej…)

VeloBiała – zintegrowana sieć tras rowerowych w Małopolsce

VeloMałopolska to unikatowy na skalę Polską, realizowany przez Województwo Małopolskie, projekt budowy sieci regionalnych tras rowerowych o europejskim standardzie. Konsekwentna realizacja opracowanej kilka lat temu Koncepcji Budowy Zintegrowanej Sieci Tras Rowerowych, Biegowych oraz Narciarskich Tras Biegowych w Województwie Małopolskim sprawiła, iż jesteśmy teraz wzorem – jako województwo – dla innych regionów.

(więcej…)

XXIX Sesja Rady Miejskiej w Tuchowie

Informujemy, że na dzień 24 lutego 2021 r. zwołana została dwudziesta dziewiąta sesja Rady Miejskiej w Tuchowie. Rozpoczęcie obrad nastąpi o godz. 12:00 w Domu Kultury w Tuchowie.

Informacje o sesjach Rady Miejskiej w Tuchowie można również znaleźć na stronie: http://tuchow.esesja.pl/.

Upływa termin składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego

Burmistrz Tuchowa przypomina rolnikom, że 1 marca 2021 r. tj. poniedziałek upływa termin składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej, zakupionego od 1 sierpnia 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku.

Strategia: ankieta dotycząca kierunków rozwoju gminy

Szanowna Mieszkanko, Szanowny Mieszkańcu Gminy Tuchów!

Zapraszam wszystkich mieszkańców gminy do wzięcia udziału w tworzeniu „Strategii rozwoju społeczno-gospodarczego Gminy Tuchów na lata 2021-2030”. Zachęcam do udziału w ankiecie dotyczącej kierunków rozwoju gminy. Twój głos pozwoli określić priorytetowe potrzeby mieszkańców gminy.

(więcej…)
Skip to content