Pary rozsławiają Tuchów

17 Cze 2015, Informacje

W sobotę, 15 czerwca Piotr Salwa z Tuchowa, który od lat trenuje taniec sportowy towarzyski w klubie Klasa Tarnów wraz ze swoją partnerką Anną Kozub wytańczył na turnieju w Mławie po raz dziesiąty miejsce na podium w mistrzowskiej klasie tanecznej „A”.

Pozwoliło to uzyskać, tej wyjątkowo utalentowanej parze tanecznej, najwyższą mistrzowską międzynarodową klasę „S” w stylu latynoamerykańskim. Gratulujemy niezwykłego osiągnięcia sportowego i życzymy, aby tegoroczny maturzysta Liceum Ogólnokształcącego im. M.Kopernika w Tuchowie nadal odnosił sukcesy na parkietach tanecznych całego świata .
Inna para taneczna – Grzegorz Wrona i Aleksandra Ogiela, reprezentująca Klub Classic Tuchów, który działa przy Domu Kultury w Tuchowie, stanęła na najwyższym miejscu na podium w klasie tanecznej C w stylu latynoamerykańskim na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Jarosławiu (16 czerwca).
Gratulujemy kolejnego sukcesu tanecznego.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.