Piękno ludowych kapliczek i ich historia – konkurs

24 Lip 2013, Informacje

Jesteś ciekawy i dociekliwy? Lubisz wędrować i słuchać opowieści? Potrafisz fotografować, malować i rysować – ten jest konkurs dla ciebie! Klub Dobrze Nastawionych Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz ogłosiły właśnie konkurs: „Piękno ludowych kapliczek i ich historia”. Termin nadsyłania prac od 1 lipca do 31 sierpnia 2013 r.

RDNW Twoim najbliższym otoczeniu jest przynajmniej kilka kapliczek. Z pewnością nie powstały przypadkowo. Mają one szczególne znaczenie i są ważne w życiu lokalnej społeczności. Chcemy zachować ich historie od zapomnienia, utrwalić ich piękno i wyjątkowość.
Czy wiesz w jakich okolicznościach powstała kapliczka w twoim najbliższym otoczeniu albo pamiętasz opowieści starszych? Warto zainteresować się historią, która może być inspiracja do dalszych poszukiwań. Napisz o tym. Nagraj opowiadanie o powstaniu kapliczki.

Zdjęcia, obrazy lub rysunki oraz historię powstania kapliczki spisaną lub nagraną (wraz z podaniem autora opowiedzianej historii), należy przesyłać na adres:
Klub Dobrze Nastawionych RDN Małopolska
ul. Bema 14, 33-100 Tarnów
lub mailowo: klub@rdn.pl

Nagrody:
Wyróżnione prace będą ocenianie w trzech kategoriach: fotografia, malarstwo, rysunek – najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody.
Klub Dobrze Nastawionych zorganizuje wystawę nadesłanych prac.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.