Piknik rowerowy w Zbylitowskiej Górze

20 Cze 2018, Sport

Podczas rodzinnego pikniku rowerowego MTB na stadionie LKS Dunajec w Zbylitowskiej Górze kolarze z UKS 4BIKE grali na emocjach swoich najwierniejszych kibiców. Było sporo potu, podskoczył poziom adrenaliny, były też upadki! Była również piękna walka o najwyższe trofea, a na koniec wiele radości i bardzo pozytywnych wrażeń.

W orliku triumfował Albert Hudyka – 1 miejsce, a 2 miejsce zajął Wiktor Hudyka, w kategorii junior – Patryk Piech był 4. Pięknie pojechała też Gabrysia Rutka, zajmując 3 miejsce w kategorii młodziczka, zaś w kategorii młodzik – Bartłomiej Janas był 2, udowodnił tym samym, że wraca do formy po niedawnej kontuzji. Świetnie walczył również Paweł Janas, który mimo upadku, znalazł się na 4 miejscu. Ładny występ zaliczył Mikołaj Rutka, który na metę wjechał 4 – kategoria żak. Duże brawa należą się również Dawidowi Stelmachowi, który na mecie zameldował się jako 6. Gratulacje dla wszystkich!


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.