Pszczoła i miód, czyli z ula na kwiat i z powrotem – rozstrzygnięcie konkursu

9 maja 2017, Wydarzenia

Koło Pszczelarzy w Tuchowie oraz Dom Kultury w Tuchowie uprzejmie informują, że rozstrzygnięcie konkursu plastycznego z okazji jubileuszu 80-lecia Koła Pszczelarzy w Tuchowie pt. „Pszczoła i miód, czyli z ula na kwiat i z powrotem” odbędzie się w amfiteatrze miejskim w Tuchowie w dniu 14 maja (niedziela) 2017 r. pomiędzy godz. 16.00 a 17.00 podczas uroczystości obchodów 80-lecia Koła Pszczelarzy.

Wśród laureatów są:
Wiktoria Kita – kl. II Szkoła Podstawowa w Siedliskach, Weronika Arwaj – kl. V Szkoła Podstawowa w Jodłówce Tuchowskiej, Oliwia Więcek – kl. V Szkoła Podstawowa w Lubaszowej, Jakub Stachura – kl. „0” Szkoła Podstawowa w Łowczowie, Jakub Grzybek – kl. V Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Tuchowskiej, Arkadiusz Reczkowski – kl. II Szkoła Podstawowa w Jodłówce Tuchowskiej, Wiktoria Reczkowska – kl. V Szkoła Podstawowa w Jodłówce Tuchowskiej, Dariusz Michalik – kl. III Szkoła Podstawowa w Siedliskach

Dla każdego uczestnika konkursu organizatorzy przygotowali upominek.

Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu do udziału w tej uroczystości.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.