Rajd i bieg po Koronę Jej Wysokości Brzanki

15 maja 2015, Sport, Turystyka

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rajdzie oraz biegu o koronę „Jej wysokości Brzanki. Impreza odbędzie się 21 czerwca 2015 r. Przewidziano wiele atrakcji dla młodszych i starszych.

Wójt Gminy Rzepiennik Strzyżewski, Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim oraz Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju i Stowarzyszenie Rozwoju Jodłówki Tuchowskiej i Jej Mieszkańców zapraszają w dniu 21 czerwca 2015 na rajd i bieg z uroczystym zakończeniem na Brzance.

Kliknij na plakat, aby dowiedzieć się więcej!


Rajd Gwiaździsty z pięciu gmin: Tuchów, Ryglice, Szerzyny, Gromnik, Rzepiennik Strzyżewski.
Uczestnicy rajdu wychodzą z poszczególnych gmin wybraną przez siebie trasą, warunkiem jest dotarcie na Brzankę na godz. 15:00.
Bieg z Olszyn startuje o godz.15:00, dlatego uczestnicy rajdów będą mogli kibicować zawodnikom na ostatnich metrach.
W oczekiwaniu na zawodników będzie można obejrzeć stoiska promocyjne min. Nadleśnictwa Gromnik, nauczyć się podstaw wikliniarstwa i zobaczyć, co potrafi współczesny kowal. Przy bacówce będzie grill, przy którym będzie można odpocząć i wypróbować lokalne specjały. Dla aktywnych i niezmęczonych przewidziano liczne konkursy i zabawy sprawnościowe.
Planowany jest też krótki bieg wokół samego szczytu dla uczestników rajdu po Koronę Jej Wysokości Brzanki, którą planujemy uhonorować zwycięzcę biegu z Olszyn.
Wieczorem przy ognisku posłuchamy gawędy o Jej Wysokości Brzance.
Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy.

Kliknij na plakat, aby dowiedzieć się więcej!


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.