Spotkajmy się w Tuchowie!

28 Kwi 2014, Informacje, Wydarzenia

Radni Młodzieżowej Rady Gminy Tuchów wpadli na jakże banalny, a zarazem świetny pomysł. I tak o to podjęli wyzwanie i zaczynają realizować projekt, który będzie … właśnie! Co będzie?!

Ty wybierasz, co będziemy robić! Misją tego projektu jest spontaniczne organizowanie spotkań z zupełnie nowymi ludźmi, żeby np. wymienić się doświadczeniami, zarazić nowymi pasjami, porozmawiać o nowych rzeczach, przeżyć coś nowego, wybrać się na spacer, zorganizować piknik, obejrzeć dobry film …
Pomysłów jest wiele, od Ciebie zależy, które urzeczywistnimy.
Za umowne miejsce spotkania przyjmijmy amfiteatr – każde spotkanie będziemy zaczynać w tym miejscu i będziemy decydować, co dziś zrobimy!
Mamy wiele rzeczy na głowie, zadań, obowiązków, ale na pewno każdy z nas chce i może poświęcić jedną godzinę po to, by na chwilę zapomnieć o szarej codzienności i zrobić coś innego.
Projekt będzie realizowany po to, żebyśmy mogli się bliżej poznać, spędzić miło i zabawnie czas, który mamy do dyspozycji.
Nie zastanawiaj się dłużej, nie siedź w domu, tylko pokaż, że jesteś! Czekamy właśnie na Ciebie!
Pierwszą akcję, jaką chcemy przeprowadzić w ramach „MEET UP IN TUCHÓW” jest stworzenie teledysku do popularnej piosenki Pharrella Williamsa „Happy”.
Pokażmy, że „Tuchów is also happy!” i dajmy czadu, bawmy się dobrze podczas realizacji tego projektu!

PIERWSZE SPOTKANIE: 30 KWIETNIA 2014 r. (środa) 15:00 Amfiteatr

Opracował: Jakub Rogoziński – przewodniczący Młodzieżowej Rady Gminy Tuchów


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.